Jeśli jesteś wolną kobietą to sen o facecie może oznaczać drzemiącą w Tobie świadomość własnej samotności. Większość kobiet nie posiadających przez dłuższy Czas partnera popada w marazm, przygaszony nastrój, zaczyna również mniej akceptować samą siebie, szczególnie swój wygląd zewnętrzny. Przede wszystkim jednak pojawiają się u nich Lęki przed niespełnieniem się w jednej z najważniejszych ról życiowych – roli żony i matki. Przejawem tych obaw są właśnie sny o facecie, tym bardziej jeśli pojawiający się we śnie Facet jest mężczyzną obcym, dotychczas nieznanym.

W przeciwieństwie jednak do mężczyzn, którzy śnią albo o obcych kobietach, albo o swojej pierwszej miłości, kobiety śnią zazwyczaj o facetach dobrze im znanym – sąsiedzie, napotkanym koledze z dawnej szkoły lub pracy itp. Takie sny o facecie są zazwyczaj projekcją skłonności seksualnych skierowanych ku danemu mężczyźnie. Dotyczy to szczególnie kobiet niezadowolonych ze swojego pożycia małżeńskiego, które często łapią się na marzeniach i mężczyźnie idealnym.

Jeśli natomiast jesteś kobietą całkowicie podporządkowaną swojemu facetowi, którego albo Ty, albo Twoje otoczenie uważa za despotę, to Twoje sny mogą być przejawem kompleksu Gryzeldy. Pojawia się on kobiet posłusznych, cierpliwych i podporządkowanych wobec swego despotycznego i wystawiającym na próby posłuszeństwa facetowi. Kompleks ten dotyczy kobiet, które mimo impulsywnego charakteru partnera darzą go olbrzymią miłością i całkowitym oddaniem. Sny o facecie pojawiające się u takich kobiet są projekcją wielkiego (choć często ślepego) oddania swojemu partnerowi. Kobiety ślepo posłuszne swojemu partnerowi powinny przemyśleć sens takiego związku. Niestety nie jest to zdrowa relacja. Bardziej pasującym tu określeniem byłaby służba niż miłość. Kiedyś było to bardzo często spotykane, ale na szczęście te czasy już minęły.

Spodobał Ci się artykuł?

Dodatkowo może Cie zainteresować były facet oraz nagi facet.
Daj nam znać w komentarzu czy ten artykuł był pomocny lub jeśli śniło Ci się coś czego nie znalazłeś w naszej bazie snów.
Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.