Jeśli śniły Ci się Maliny to los Ci sprzyja w sprawach sercowych. Jeśli jesteś osobą wolną to wykorzystaj ten moment by poszukać drugiej połówki , jeśli jesteś w związku to zadbaj o wyższą temperaturę uczuć. Teraz wszystko leży w Twoich rękach! Sen o malinach zapowiada romantyczne chwile i miłosne uniesienia.

Miałam sen, w którym częstowałam malinami swoich bliskich, co to może oznaczać? Taki sen może wskazywać, że jesteś bardzo uczuciową i emocjonalnie ciepłą osobą w rzeczywistości. Łatwo nawiązujesz nowe kontakty z ludźmi i cieszysz się szczególnym zaufaniem w swoim kręgu społecznym. Takie wizje przynoszą też mnóstwo pozytywnej energii, którą warto wykorzystać na realizację własnych planów.

Zbieranie malin we śnie może być dobrym znakiem jeśli jesteś osobą w związku. Będziesz w stanie zbliżyć się do swojego partnera lub partnerki i pogłębić wasze wzajemne uczucia. Dlatego teraz może być dobra chwila, żeby zastanowić się nad dalszym etapem waszego związku. Jeśli planuje wspólne mieszkanie, ślub lub dziecko, to warto rozważyć przynajmniej, żeby znów to przedyskutować przy najbliższej okazji.

Kupowanie malin w sklepie może mówić, że jesteś osobą niezależną. Chociaż jesteś w stanie cieszyć się z towarzystwa innych osób, to nie przeszkadza Ci czas kiedy możesz pobyć sama. Jesteś osobą, która najwięcej energii czerpie z realizowanie własnych celów oraz pasji. Niekiedy to może być także znak, że wkrótce ktoś będzie potrzebował Twojej pomocy. Dobra wiadomość jest taka, że jesteś w stanie udzielić niezbędnej pomocy, szczególnie emocjonalnej.

Sprzedawałam maliny we śnie, co może oznaczać taki sen? Taka wizja wskazuje, że znasz własną wartość w rzeczywistości. Szanujesz innych jeśli oni szanują Ciebie. Nie pozwalasz innym ludziom wchodzi Ci na głowę i świetnie określasz granice w każdej ze swoich relacji. Taki stan powoduje, że masz zdecydowanie mnie konfliktów oraz afer w życiu prywatnym jak i zawodowym. W Twoim otoczeniu są ludzie, którzy traktują Cię jako wzór do naśladowania.