Jeśli miałeś sen, w którym pojawił się łuk to znaczy, ze jesteś osobą, która potrafi wyznaczać sobie cele i konsekwentnie do nich dąży.

Znaczenie snów z symbolem łuku – sennik

Jeśli śnił Ci się łuk to prawdopodobnie właśnie jesteś w takim momencie życia, że dążysz do spełnienia swojego postanowienia. Sen o łuku zapowiada sukces, który osiągniesz dzięki swojej wytrwałości i determinacji.

Książka snów zawiera wyjaśnienie tego co oznacza sen w którym śniący strzela z łuku do mężczyzny. Kluczem do interpretacji tego snu jest zachowanie osoby, do której strzelałeś. Jeśli w śnie bierze udział małżonek lub ktoś z rodzeństwa, wysokie prawdopodobieństwo konfliktu rodzinnego. Widziałaś jak strzała rani kolegę lub ukochanego szefa? Bardzo możliwe, że niedługo czekają Cie problemy w pracy.

Śniłeś o tym, że to Ty byłeś celem? Ktoś miał łuk i w Ciebie celował? Bardzo możliwe, że czeka Cie wyzwanie po którym poczujesz ulgę.

Co jeszcze może oznaczać łuk we śnie?

Sennik wyjaśnia szczegółowo również dlaczego pomimo prawidłowego strzału nie trafiłeś w cel. Niepowodzenie we śnie oznacza, że w rzeczywistości śniący przyjmuje zobowiązania, które są ponad jego sily. Jeśli śniłeś o trafieniu w cel z łuku, a ukochana Ci osoba chybiła i nikt nie został ranny, bardzo możliwe, że czeka Cie ochłodzenie uczuć ukochanej osoby i nieodwzajemnione przywiązanie.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku.