Kamienica we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o kamienicy to zapowiedź konfliktów pomiędzy rodzinami, przyjaciółmi, bliskimi osobami. Jeśli śniła Ci się stara kamienica to znaczy, że spory maja swoje źródło w dalekiej przeszłości.

Kamienica we śnie może też oznaczać chęć ustabilizowania własnego związku z partnerem lub partnerką oraz zawarcia małżeństwa. Takie sny mogą jeszcze bardziej niż senne wizje wesela lub ślubu wyrażać chęć założenia rodziny i życia w satysfakcjonującym związku małżeńskim.

Pojawiającą się we śnie kamienicę można też interpretować jako potrzebę wewnętrznego spokoju. Dotyczy to w szczególności osób, które na co Dzień wypierają różne lęki, wmawiają sobie, że wiodą spokojne życie. Niestety w głębi duszy czują, że nie posiadają pożądanego wewnętrznego spokoju ducha. Zatem aby poprawnie zinterpretować taki sen, ważne żeby śniący / śniąca poświęciła chwilę na zastanowienie co się dzieje w jej życiu, czy coś ją trapi oraz czy miewa jakieś lęki.

Nowa kamienica we śnie są dobrym znakiem dla par. Taki sen oznacza, że między kochankami panuje zgoda, a wasze relacje są ciepłe i przyjazne w budowaniu wspólnej przyszłości. Jeżeli planujecie przejść wspólnie w nowy etap życia teraz jest ku temu najlepszy okres. Dla osób samotnych jest to zwiastun spotkania nowej, ciekawej osoby.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.