Sny o hazardzie, zazwyczaj silnie połączone ze snami o pieniądzach lub zyskach materialnych dotyczą przede wszystkim mężczyzn. Sny o hazardzie mogą być przejawem impulsywnej chęci wzbogacenia się, zarówno w sferze materialnej jak i osobistej – mogą przedstawiać skłonności do zdobywania uznania w otoczeniu. Osoby, którym śni się Hazard są często niepewne swojej własnej wartości, dlatego też przez zachowania ryzykowne chcą zwrócić na siebie uwagę i akceptację otoczenia.

Sen o hazardzie może być również domeną osoby o silnych skłonnościach do podejmowania ryzyka. Takie osoby często zapominają o zdrowym rozsądku, a głównym motywem ich działania jest przyjemny dreszczyk emocji, jaki odczuwają działając ryzykownie wbrew zdrowemu rozsądkowi. W takich właśnie działaniach znajdują potwierdzenie własnej wartości i sprawności.

Będąc w kasynie w nocnych godzinach lepiej przegrać, niż wygrać pieniądze. Nie zapominaj, że to jest sen. Jeśli śnisz, że wygrałeś dużo pieniędzy, będziesz rozczarowany bliską osobą, jej pustymi obietnicami i kłopotami o różnym nasileniu. Uzyskanie wygranej we śnie może oznaczać utratę dużej wartości w prawdziwym życiu lub otrzymanie nieprzyjemnych wieści.

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się hazard? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu obawiasz się uzależnienia od hazardu. Miałeś z tym styczność? A może nigdy nie próbowałeś, ale ktoś z Twoich krewnych w to wszedł i widziałeś jak szybko można się stoczyć na samo dno? Ważna jest rozwaga, trzeba na trzeźwo ocenić swoją sytuację.

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać w komentarzu pod artykułem ? .

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim Facebooku 🙂