Sen o furii odzwierciedla tłumioną złość. Śniący nie mogąc wyładować się w realnym życiu odreagowuje we śnie. Jeśli śniło Ci się, że wpadłeś w furię to zastanów się, czy przypadkiem nie cierpisz z powodu nie wyładowanej złości – kumulowanie w sobie negatywnych emocji może poskutkować tym, że wybuchniesz w najmniej odpowiednim momencie.

Jak interpretować sen o furii?

Sen oczywiście zawsze można zinterpretować na wiele sposobów. Interpretację snu w którym widzimy furie należy rozpocząć od analizy tego kto był w tej furii.

  • Byłeś lub byłaś to Ty? (Sam marzyciel?) – może to oznaczać, że wewnętrzne frustracje znajdą ujście w rozmowie z bliskimi. Niestety może się to źle skończyć, na przykład kłótnią
  • Była to Twoja żona? Może to oznaczać, że gdzieś po głowie chodzą Ci myśli o rozwodzie, jakieś wątpliwości. Może to również oznaczać, że jesteś gotów zdradzić ukochaną osobę.
  • Widzisz w furii kogoś bliskiego? Może to oznaczać, że niedługo czeka Cię jakaś kłótnia, która nie będzie dla Ciebie przyjemna.
  • Widzisz w śnie osobę Ci obcą? Możliwe, że czeka Cię jakiś nieprzyjemny cios losu.

Widok lub poczucie furii we własnym śnie

Jak sam / sama widzisz furia we śnie może oznaczać wiele rzeczy. Furia jest zazwyczaj powiązana z czymś co dzieje się w naszym życiu. Może być to niezadowolenie z naszego związku lub jakieś przeczucie lęku.

Jeśli w swoim życiu odczuwasz jakąś frustrację lub śniła Ci się furia w którymś z powyższych kontekstów pamiętaj o jednej bardzo ważnej rzeczy – nie trzymaj wszystkiego w sobie. Nadmierna powściągliwość jest destrukcyjna – wiele osób to powtarza. Nie warto się powstrzymywać przed mówieniem o tym co w nas siedzi, jest to niezdrowe.

Niestety wiele osób o tym zapomina i trzyma w sobie wszystkie negatywne emocje. Często jest to niezadowolenie lub żal do drugiej osoby lub najzwyklejsze zirytowanie bezmyślnymi działaniami szefa. Trzymanie złych emocji w sobie niestety czasami źle się może skończyć, na przykład tzw. wybuchem emocjonalnym.