Flirt we śnie może być konsekwencją zakochania lub zauroczenia, pojawia się u osób znajdujących się pod wpływem wymienionych emocji, zdarza się jednak również osobom samotnym, a nawet zamężnym.

Znaczenie snów, w których pojawia się flirt

Sen o flircie w przypadku osób zauroczonych, jest chęcią zespolenia się z wybranym partnerem/partnerką, chęcią przebywania z nim i spędzania czasu.

W przypadku osób samotnych sen o flircie jest odzwierciedleniem gnębiącego poczucia samotności i chęci spotkania bliskiej osoby – nie tylko partnera, ale również przyjaciela, kogoś kto wypełniłby samotnie przeżywany czas.

W przypadku osób zamężnych sen o flircie jest obrazem chęci zmiany jaką chcielibyśmy przeprowadzić w naszym związku. Flirt we śnie może być chęcią odnowienia dawnego uczucia żywionego na początku związku.

Dla niektórych, taka wizja we śnie jest absolutna niegroźna. Dlatego nie martw się tym, że Twój partner lub Ty sama mogłabyś dopuścić się do zdrady. Być może zbliża się korzystny okres w Twoim życiu. Uczucia, których teraz doświadczasz mogą być podobne do tych, które czułaś kiedy flirtowałaś pierwszy raz ze swoim ukochanym. Obserwuj uważne co los Ci wkrótce zamierza przynieść, a swoim szczęściem dziel się z najbliższymi.

Przykładowe marzenia senne, w których flirtujemy

Flirtowanie ze znanym aktorem lub osobą wskazuje na to, że pragniesz tego czego nie możesz mieć. Nie zawsze będzie to dotyczyć miłości. Niekiedy jest to potrzeba poczucia się wyjątkowym, być kimś więcej, niż jest się w prawdziwym życiu. Jeśli doświadczasz smutku oraz jesteś przygnębiona codziennym życiem, sennik radzi, aby skorzystać z pomocy psychologa.

Widziałaś jak bliska Tobie osoba flirtuje z obcym? Twoja zazdrość z prawdziwego życia przedostaje się do snów. Złą cechą jest podejrzliwość i próba kontroli swojej ukochanej, bo przez takie zachowanie bardziej się od Ciebie oddali. Zaufanie i szczera rozmowa ociepli relacji w waszym związku. Szczególnie jeśli pragniesz zbudować coś trwałego na wiele lat.

Flirtowanie w pracy jest oznaką zadowolenia ze swojego zawodu. Szczególnie jeśli flirtowałaś ze swoim szefem.