Audiencja we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że jesteś na audiencji u ważnej osoby to spodziewaj się w najbliższym czasie wyróżnień i honorów przyznawanych przez prominentne osobistości.

Audiencja w marzeniach sennych zazwyczaj oznacza poprawę sytuacji życiowej.

Sen, w którym sam udzielasz komuś audiencji, jest oznaką tego, że Twoje plany są zbyt wygórowane, w związku z czym niemożliwe do osiągnięcia w danym momencie.

Jeśli śniłeś o tym, że uczestniczyłeś w audiencji u kogoś ważnego, oznacza to, że czeka Cię duże szczęście. Odniesiesz wiele sukcesów w życiu, a Twój status społeczny ulegnie znacznej poprawie.

Śniła Ci się audiencja u papieża? To bardzo dobry znak! Sen ten mówi o tym, że wszystko w co się zaangażujesz przyniesie Ci w przyszłości korzyści. Sen można także interpretować jako okazję do zawarcia nowych korzystnych znajomości.

Według sennika audiencja u pracodawcy może zwiastować rychły awans. Z kolei audiencja u króla jest symbolem dużych zysków i korzyści finansowych.

Gdy przyśniło Ci się, że jesteś na audiencji u ważnego dygnitarza, możesz być spokojny, to dobry omen. Sen ten zwiastuje otrzymanie bardzo ważnych i dobrych wiadomości, które odmienią Twoje dotychczasowe życie na lepsze!

Jeżeli we śnie masz audiencję u ministra bądź prezydenta, to wkrótce odwiedzi Cię miły gość.

Wsłuchiwanie się w audiencję jest oznaką tego, że w sytuacji kryzysowej pomocy udzieli Ci zupełnie przypadkowa osoba. Dzięki niej odzyskasz upragniony spokój, co pozwoli Ci wrócić do normalności.

Kiedy we śnie spotykasz się na audiencję w “cztery oczy” z drugą osobą, oznacza to, że wkrótce otrzymasz poufne i sprawdzone informacje. Pamiętaj, aby zatrzymać je wyłącznie dla siebie – przydadzą Ci się w przyszłości.

Marzenie senne, w którym znajdujesz się na audiencji pośród wielu osób, oznacza, że w przyszłości czeka Cię daleka i niezapomniana podróż.

Kiedy we śnie czekałeś na audiencję, oznacza to możliwość zawarcia nowych znajomości i trwałych przyjaźni.