Czarny łabędź we śnie znaczenie | Sennik Online

Czarny łabędź we śnie zapowiada nielojalność i zdradę małżeńską. Łabędź we śnie to zapowiedź chwilowego oddalenia się od siebie bądź nawet trwałego rozstania, smutek, żal i zranione nadzieje.

Co oznacza ten czarny ptak we śnie? Sennik uważa, że twoje uczucia zostaną wystawione na najpoważniejszą próbę. Ostateczna interpretacja zależy od drugorzędnych szczegółów tego, co wydarzyło się w twoim śnie.

Co jeszcze może oznaczać czarny łabędź we śnie? Sennik online podpowiada, że będzie coś bardzo nieprzyjemnego, a nawet złego. Obraz ostrzega, że bliski znajomy może być kłamliwym hipokrytą. Ponadto, czarny łabędź we śnie symbolicznie przekazuje głęboki, nieznany sekret. Widząc, że jest to szansa na zrozumienie czegoś zakazanego. Dla mężczyzny, łabędź odzwierciedla rozstanie z ukochaną, dla kobiety – niekończące się obowiązki domowe i codzienną rutynę.

Sennik podejrzewa, że nowa miłość zostanie nieodwzajemniona i przyniesie wiele cierpienia. Musiałeś zobaczyć rannego ptaka? To znaczy, że będzie ci smutno słyszeć o tym tragicznym wydarzeniu. Najgorsze, co można usłyszeć we śnie, to tak zwana “łabędzia piosenka”. Ten krzyk jest wyraźną oznaką czyjejś bliskiej śmierci.

Zobaczyłeś we śnie zarówno czarnego jak i białego łabędzia? Interpretacja snu jest wskazana przez śniącego, biorąc pod uwagę znaczenie obu obrazów. Więc dzikie łabędzie, białe i czarne, obiecują władzę i bogactwo w przyszłości. Reprezentują one również harmonię przeciwieństw. Co jeszcze oznacza czarny i biały łabędź we śnie? Śnieżnobiały symbolizuje wolność i perspektywy, czarny – intuicję. Ich połączenie dosłownie oznacza, że do osiągnięcia celu konieczne jest wykorzystanie ich wewnętrznych instynktów.

Śniłeś o czarnym łabędziu na wodzie? Wkrótce zdobędziesz szacunek innych. Być może zaproponujemy ci odpowiedzialne stanowisko, z którym poradzisz sobie doskonale. Zobaczyć zgrabne piękno na wodzie – do fatalnych wydarzeń i poważnych perspektyw. Musiałeś uciekać przed agresywnym napastnikiem? Rozczarowany w przyjaciołach i rodzinie. Jeśli ptak zaatakował, a nawet ugryzł we śnie, to komunikacja z arogancką osobą spowoduje wiele niedogodności.