Jeśli śniła Ci się Laska lub, że chodzisz o lasce lub widzisz kogoś poruszającego się przy pomocy laski to prawdopodobnie obawiasz się tego, co przyniesie przyszłość. I w związku z tym masz problemy z podjęciem działania i zrobieniem kroku do przodu. Tymczasem życie zmusi Cię do inicjatywy i przełamywania tych barier.

Laska we śnie osób samotnych jest zapowiada, że warto zrobić pierwszy krok w poszukiwaniu miłości.

Nieznajomy dziadek o lasce we śnie może być oznaką strachu przed starością i chorobą. Nieprzyjemny i narzekający starzec we śnie jest Twoim uosobieniem ciebie w okresie starości. Jeśli nie przestaniesz narzekać i nie będziesz zwracać uwagi na interesujący otaczający Cię świat. To za kilkadziesiąt lat staniesz się takim samym narzekającym starym człowiekiem jak we śnie.

Sam sen w którym pomagałeś komuś iść o lasce może być powiązany z osobą, która w prawdziwym życiu potrzebuje Twojej pomocy. Powinieneś rozważyć pomoc tej osobie. Nie powinieneś od razu odmawiać.

Jak interpretować sny?

Interpretacja snu zależy od szczegółów:

  • Kto w Twoim śnie chodził o lasce?
  • Ten ktoś chodził tylko o lasce? Czy musiał się wspomagać balkonikiem lub wózkiem?
  • Czy osoba, która wspomagała się laską była może Tobą z przyszłości?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu