Według sennika online sen o brunetce w przypadku mężczyzny może zapowiadać, że w niedługim czasie pojawi się w jego życiu kobieta o silnym charakterze i ogromnym temperamencie. Spotkanie z symboliczną brunetką na stopie zawodowej może zapowiadać, że ta kobieta sprowadzi na niego kłopoty. Sen o brunetce w kontekście uczuciowym może być zapowiedzią namiętnego romansu. Brunetka we śnie kobiety może przestrzegać przed kłopotami, które może na nią ściągnąć rywalka.

Wysoka brunetka we śnie symbolizuje erotyzm i namiętność. Dlatego też mężczyzna, który śni o brunetce może spodziewać się, że jego związek będzie pełen namiętności, pasji ale też konfliktów i kłótni.

Kobieta, która widzi we śnie siebie jako brunetkę to osoba, która wewnętrznie czuje się piękna i jest przekonana o swoim wdzięku. Dzięki tej pewności siebie udaje jej się budować trwałe relacje z ludźmi, ma wielu przyjaciół, jest kochana i lubiana. Jej kontakty z mężczyznami są z reguły intensywne. Łatwo rozkochuje ich w sobie mężczyzn i udaje je się zbudować udane związki cieszące się szczęściem przez długie lata.

Kobieta, która śni o atrakcyjnej brunetce to z reguły osoba pewna siebie, przebojowa i energiczna. Często jest to kobieta pełna seksapilu. Nawet jeśli nie jest stereotypową pięknością. Ma Ona w sobie to cos co czyni ja wyjątkową i niezwykle atrakcyjną dla płci przeciwnej.

Trudno w to uwierzyć, ale każdy z nas na głowie posiada od stu do stu pięćdziesięciu tysięcy włosów. Dlatego też one często symbolizują dobrobyt. Śnienie o ciemnych włosach, szczególnie jeśli sen się powtarza mogą być przepowiednią zbliżającego się wydarzenia, które poprawi Twój stan majątkowy.

Nie zapominaj jednak, że szczęściu trzeba pomóc – śledź więc uważnie wszystko co dzieje się wokół Ciebie. Szybko podjęta w odpowiednim czasie decyzja może doprowadzić do całkowitej odmiany Twojego życia.
Jeśli spodobał Ci się ten artykuł daj nam znać w komentarzu lub udostępnij go na swoim facebooku. Dzięki temu poznają go również Twoi znajomi.