Biegać w kółko odzwierciedla poczucie zagubienia. Jeśli śniło ci się, że biegasz w kółko, to być może nie potrafisz Znaleźć rozwiązania swoich problemów, zwróć się o pomoc kogoś bliskiego, kto być może spojrzy na sprawę z innej strony i zaradzi trudnej sytuacji.

Sennik zwraca uwagę na to, że każdy szczegół może okazać się ważny przy interpretacji snu.

Kółko we śnie może być symbolem sielskiego, wiejskiego życia, z dala od problemów, które wiążą się z życiem w większej aglomeracji. Jeśli na co Dzień odczuwasz Zmęczenie życiem wśród tłumów ludzi, śniąca się łąka może symbolizować Twoje pragnienie wyrwania się z dusznego dla Ciebie trybu życia.

Śniło Ci się, że biegałeś w kółko po świeżo skoszonej łące? Może to być przedsmak niepowodzeń i rozczarowań w miłości. Jeśli na łące wciąż leży stos skoszonej trawy może to oznaczać, że nie dawno podjąłeś niewłaściwą decyzję. Jeśli zatrzymałeś się na stosie skoszonej trawy, sennik zwiastuje, że wkrótce otrzymasz możliwość pozbycia się długów.

Biegłeś bo ktoś Cie ścigał?

Przypomnij sobie przed kim uciekałeś, czy to była postać z rzeczywistości czy fikcyjna. Jeśli uciekałeś przed osobą, którą znasz i darzysz sympatią w prawdziwym życiu, to taki sen jest symbolem strachu. Szczególnie jeżeli jesteś nieśmiałą osobą, której brakuje pewności siebie. Martwisz się, że Twoje otoczenie nie zaakceptuje Ciebie w pełni, a może nawet znienawidzi i będzie chciało Cię skrzywdzić. Być może boisz się, że ta osoba wykorzysta przeciwko Tobie fakty, którymi podzieliłeś się w sekrecie. W tej wizji jest też dobra wiadomość. Najczęściej te lęki są w pełni nieuzasadnione.

Uciekanie przed postacią fikcyjną, z książki, filmu bądź serialu jest najczęściej wizją stworzoną przez ten środek przekazu. Tutaj nie potrzeba wielu wyjaśnień na temat tego, dlaczego Cię gonił potwór z powieści Stephena Kinga czy filmu, który widziałeś ze znajomymi w ostatni dzień października. Prawdopodobnie dlatego, że obraz zapadł Ci głęboko w podświadomości.