Zaklęcie we śnie zapowiada kłótnie pomiędzy zakochanymi lub małżonkami. Jeśli inni powtarzają zaklęcie, to znak, że przyjaciele śniącego nie są szczerzy w swoim zachowaniu.

Znajdujesz się w beznadziejnej sytuacji, a we śnie ujrzałeś kobietę czarodziejkę, która nakłada zaklęcie? Oznacza to, że nie masz już sił na radzenie sobie z problemami. Bardzo możliwe, że jesteś już na skraju wycieńczenia i powinieneś chociaż na chwilę odpuścić. Nikt nie jest w stanie ciągle walczyć, a odpoczynek jednak pozwoli Ci się zregenerować.  Rozważ udanie się na urlop, a jeśli nie masz takiej możliwości to wyjedź chociażby na weekend.

Bycie zaczarowanym we śnie może być objawem zakochania i beztroski. Twoje relacje z drugą osobą nabierają kolorów i czujesz się z tego powodu szczęśliwy. Być może sen podpowiada, że teraz nadszedł dobry moment, aby rozpocząć kolejny etap. Dla osób samotnych jest to również dobry znak. Wkrótce będziecie w stanie poznać ciekawą osobą, z którą nawiążecie dłuższą relację.

Dla kobiety, która widziała siebie w roli czarodziejki, sennik przewiduje dobre zmiany. Koniec z nieszczęściem, otrzymasz możliwość wzięcia spraw w swoje ręce i lepszą samorealizację. Wykorzystaj ten dobry okres do spełnienia innych swoich planów. Dla niektórych dziewczyn taki sen, to również zapowiedź spotkania interesującego mężczyzny, z którym nawiążesz dłuższą relację.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.