Frustrować się we śnie znaczenie | Sennik Online

Denerwować się

Sennik online interpretuje sen o zdenerwowaniu jako odzwierciedlenie napięć i stresów w realnym życiu. Ponieważ masz do czynienia z presją i stresem na co dzień, taki stan rzeczy ma swoje odzwierciedlenie również w snach. Twój organizm prawdopodobnie nie potrafi całkowicie się odprężyć i pozbyć stresu, który ujawnia się nawet w snach.

Sen taki może być spowodowany np. problemami w pracy, związku lub na studiach. Jeśli męczy nas taki stan przez jakiś czas warto poważnie zastanowić się nad tym co jest powodem. Może pomogą Ci poniższe pytania?

Nad czym warto się zastanowić?

1. Na kogo lub przez co jesteś spięty i zdenerwowany?
2. Czy masz jakiś wpływ na źródło swojego stresu?

Również we śnie możesz spotkać się z wściekłym kotem, psem lub innym zwierzęciem, to może być spowodowane poczuciem winy. Może to oznaczać, że jesteś zły na siebie za coś co zrobiłeś lub powiedziałeś.

Jak mogą wyglądać takie sny?

Przykład 1
Mężczyzna śnił o tym, że po jego domu chodzą zdenerwowani ludzie, a dzień wcześniej pokłócił się ze swoją dziewczyną

Przykład 2
Marcinowi śniło się, że był zdenerwowany i niszczył różne przedmioty młotkiem, a poprzedniego dnia miał bardzo niemiłą rozmowę ze swoim szefem.

Przykład 3
Karolinie śniło się, że widziała wściekłe zwierzęta na swojej drodze, a poprzedniego dnia cały dzień chodziła strasznie zdenerwowana i mówiła niemiłe rzeczy o koleżance z pracy której nie lubi.

Warto analizować swoje sny i zastanawiać się nad ich znaczeniem, ponieważ każdy z nich może mieć odniesienie do sytuacji oraz emocji z naszego realnego życia. Po przebudzeniu utrwal w pamięci to co Ci się śniło lub zapisz w zeszycie, żebyś mógł potem do tego wrócić. Spróbuj sobie odpowiedzieć na powyższe pytania, może dzięki temu uda Ci się zrozumieć przyczynę swojego stresu lub zdenerwowania.
Daj nam znać w komentarzu czy ten artykuł był pomocny i daj nam znać jeśli śniło Ci się coś czego nie znalazłeś w naszej bazie snów.