Wypalony węgiel

Wypalony węgiel we śnie znaczenie | Sennik Online

Wypalony węgiel
Sen o wypalonym węglu oznacza nieszczęście, rozczarowanie, kłopoty materialne i brak sił na to aby walczyć o poprawę sytuacji. Wypalony Węgiel może być też bezpośrednim symbolem wypalenia czegoś, co napędzało życiowo śniącą osobę. Może chodzić o miłość, o wenę twórczą lub o zapał do pracy. Jeśli śni Ci się wypalony Węgiel to zastanów się czy w twoim życiu coś co się wypaliło.

Niestety, wypalony Węgiel może oznaczać, że Radość nieprędko może się pojawić w Twoim życiu. Może być zapowiedzią swoistej wewnętrznej żałoby, po wypalonym płomieniu, przez którą śniący musi przejść aby ponownie odzyskać siły życiowe. Oznacza to, że jeśli wypaliło się Twoje uczucie do ukochanej osoby, to być może czeka Cię okres samotności, w którym będziesz rozpamiętywać dawny związek. Jeśli wypaliłeś się zawodowo, to prawdopodobnie jeszcze długo będziesz mieć trudności z odnalezieniem zajęcia, które da Ci Radość i będzie twoja pasją.

Sam węgiel kojarzy się z czymś dobrym. Czymś co daje nam ciepło, ale nie tylko, bo może też nam pomóc przygotować posiłek. Natomiast wypalony węgiel kojarzy się z czymś zepsutym, niepotrzebnym. Czymś co nadaje się tylko do wyrzucenia. W prawdziwym życiu tak właśnie czasami czuje się każdy. Ma wrażenie, ze jest do niczego, że nic mu nie wychodzi oraz, że nadaje się tylko do kosza. Trzeba pamiętać o tym, że zanim przyjdzie dzień, wpierw musi nastać noc.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.


 

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *