Sny o orgii doświadczają zazwyczaj mężczyźni, choć czasem zdarza się , że pojawiają się u kobiet, są zazwyczaj przejawem skłonności do seksu grupowego, mogą jednak być również przejawem kompleksów przeżywanych na poziomie podświadomości.

Sen o orgii może dotyczyć mężczyzn o bogatym doświadczeniu seksualnym lub pragnącym wnieść daleko idące urozmaicenia do swojego intymnego życia. Mogą też pojawiać się u panów posiadających kochanki i podświadomie pragnących połączyć doświadczenia przeżywane ze znanymi sobie kobietami.

Sen o orgii może być również wyrazem tzw. kompleksu małego członka. Przejawia się on w przekonaniu, że wielkość członka jest poniżej normy. Najczęściej dotyczy mężczyzn niepewnych swojej wartości i porównujących się z rówieśnikami. Dotyczy głównie młodych mężczyzn, prowadząc do lęków i fobii seksualnych. Mogą się one objawiać właśnie w snach o treści erotycznej, zwłaszcza zaś w wizjach tak niecodziennych jak wizja orgii.

Zauważ, że te sny niekoniecznie wiążą się z seksem. Może to być sen związany z relacjami międzyludzkimi, kompleksami, uczuciami lub problemami.

Pamiętaj, że każdy sen trzeba interpretować inaczej. Każdy sen może mieć różne znaczenie. Samą orgię można zinterpretować również na kilka różnych sposobów. Co innego jeśli śni Ci się ona oraz odbywa się w lesie. Co innego gdy zdradzasz partnerkę z innymi osobami, a jeszcze co innego gdy partnerka bierze czynny udział w zabawach seksualnych razem z Tobą. Poprawna interpretacja snu wymaga analizy sytuacji w jakiej sen przedstawił orgę oraz weryfikacji Twojego życia, co się w nim obecnie dzieje.

Zainteresował Cie nasz artykuł? A może masz jakieś swoje przemyślenia i chciałbyś się nimi z nami podzielić? Zapraszamy do dzielenia się swoimi snami w komentarzach pod artykułem. Jeśli nie znalazłeś / nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytania umieść je w komentarzu pod artykułem lub skorzystaj z naszej wyszukiwarki interpretacji snów. Wyszukiwarka znajdująca się w prawym górnym rogu naszego portalu daje Ci możliwość przeszukania wszystkich naszych artykułów.