Co oznacza sen, w którym musisz chodzić na wysokich obcasach? Wizja zapowiada sukcesy i osiągnięcia śniącej osoby. Jeśli kobieta śni o tym, że ma trudności w chodzeniu na wysokich obcasach to znaczy, że może nie udźwignąć nadmiaru obowiązków i wyzwań, których się podejmie.

Chodzenie na butach o wysokim obcasie może wskazywać na sukces w życiu zawodowym. Masz szansę na odmianę swojego stanu finansowego i wypłynąć na szerokie wody własnej kariery. W najbliższym czasie nie zapomnij się przypomnieć dla kierownictwa, którzy mają wpływ na dalszy rozwój Twojej pracy. Dla osoby przedsiębiorczej jest to także dodatkowy sygnał, że teraz należy iść za ciosem i realizować swoje najambitniejsze pomysły.

Kupowanie butów o wysokim obcasie może wskazywać, że zbyt dużą uwagę pokładasz w wygląd. Taka wizja może mieć szczególne znaczenie jeśli w prawdziwym życiu jesteś niezadowolona ze swojego wyglądu i jesteś zbyt krytyczna wobec siebie. Takie zachowanie ma bardzo toksyczny wpływ na Twoje życie oraz ma negatywny wpływ na Twoją jakość snu. Musisz koniecznie nauczyć się samoakceptacji. Jeśli nie wiesz jak za to się zabrać, to sennik poleca konsultacje z terapeutą.

Chodzić na wysokich obcasach w domu, jakie to ma znaczenie?

Może to wskazywać, że w domu nie masz najlepszych relacji z członkami swojej rodziny. Taki sen możesz mieć szczególnie jeśli po powrocie do domu nie jesteś w stanie w pełni zregenerować swoich sił i odczuwasz ochłodzenie nastrojów. W takim wypadku zalecany jest odpoczynek poza domem, w miejscu gdzie zregenerujesz własne baterię i będziesz w stanie spojrzeć na obecną sytuację z innej perspektywy.

Dla mężczyzny, który chodził we śnie w butach o wysokim obcasie, sen może wskazywać na brak spełnienia seksualnego w rzeczywistości. Bez względu czy jesteś w związku czy nie, to może brakować Tobie bliskości seksualnej, której nie jesteś w stanie zaspokoić. Pamiętać należy, że pożycie intymne jest również ważne w związku. Brak kompatybilności erotycznej należy jak najbardziej brać pod uwagę.