Wypadać za burtę we śnie znaczenie | Sennik Online

Wypadać za burtę statku we śnie jako zapowiedź problemów. Trzymaj emocje pod kontrolą ponieważ z powodu miłości lub innych silnych uczuć możesz za bardzo oderwać się od rzeczywistości a “powrót na ziemię” może się okazać bolesny.

Niektóre interpretacje mówią również o tym, że taki sen jest domeną osób, które doszły do czegoś w nie do końca uczciwy sposób. Mowa tu o zdobyciu pracy w nieuczciwy sposób, zagarnięcie komuś partnera lub partnerki, awansu itp. Mogą w taki sposób okazywać strach przed utratą. W przypadku pracy może to być wykrycie oszustwa lub niewłaściwego zachowania celem osiągnięcia awansu. Osoba śniąca może obawiać się tego, że gdyby szła po szczeblach kariery w standardowym tempie. Tak jak jej współpracownicy – mogłaby nigdy nie dojść tam gdzie w obecnej chwili się znajduje.

Wypadnięcie za burtę we śnie może też pojawiać się u osób niepewnych siebie, z niską samooceną. Wizja wypadnięcia jest dla nich podświadomym dowodem na to, że nie nadają się do niczego. Zazwyczaj takie osoby żyją w błędnym kole, które można przedstawić w następujący sposób. Niska samoocena powoduje małą chęć do działania lub przekonanie, że wszystko co się zrobi pójdzie źle. Owe przekonanie doprowadza do złego poziomu działania, co jeszcze nadziej obniża samoocenę. Dlatego też sen o wypadnięciu za burtę może pojawiać się u takich osób i wskazywać na depresyjny nastrój, w którym aktualnie się znajdują.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.