Ucho we śnie to bardzo bezpośredni symbol – zapowiada, że usłyszymy coś ciekawego lub otrzymamy ważne wiadomości. Możesz dowiedzieć się, czegoś co będzie miało bardzo duży wpływ na twoje życie. Ucho może też ostrzegać przed zbyt dużym angażowaniem się w słuchanie plotek a także przed nadmiernej wierze w to, co mówią inni.

Większość informacji dostrzegamy wizualnie. Tylko dziesięć procent dochodzi do słuchu, ale oprócz funkcji słuchu, uszy są ważną strefą erogenną. Mają one wiele punktów, przez które można wpływać na odczucia osoby.

Wszystko co jest związane z narządami słuchowymi, we śnie można interpretować jako wiadomości, które otrzymujemy w prawdziwym życiu. Ale co będą oznaczać? Jaki będzie w nich ukryty przekaz? Tutaj interpretacja senników różni się w zależności od szczegółów snu.

Według sennika, uszy we śnie, które należą do nieznajomego, symbolizują uprzedzenia wobec ciebie. Ktoś o tobie rozgaduje absurdalne plotki, które mogą podważyć stosunki z drugą połówką lub przyjaciółmi. Dla kobiet marzenie o uchu jest oznaką nieufności wobec ukochanego. W sercu wiesz, że jest naprawdę przywiązany do ciebie i nigdy nie zdradzi, ale w rzeczywistości jego słodkie słowa nie powodują większego przekonania.

Jeśli dziewczyna musiała szeptać do ucha we śnie, wtedy sennik przewiduje, że najlepszy przyjaciel będzie gniewał się na nią. Jeśli kobiecie ktoś coś szepnął, to jej przyjaciele nie są tak prawdziwi, jak się wydaje. Plotkują, intrygują i knują przeciwko niej.

Śniący, któremu udało się pocałować ucho we śnie, bardzo możliwe, że marzy o kobiecie którą pocałował od dawna. Wkrótce Twój obiekt pożądania będzie całkowicie twój.

Dla mężczyzny szeptanie do ucha we śnie jest przepowiednią nowych, czułych związków miłosnych w rzeczywistości. Przyjrzyj się uważnie dziewczynom wokół ciebie – jedna z nich darzy cię uczuciami i tęskni za Tobą.

Zapoznaj się z innymi artykułami na łamach naszego portalu. Nie zapomnij udostępnić artykułu na swoim facebooku żeby mogli się z nim zapoznać Twoi znajomi.