Trawnik we śnie znaczenie | Sennik Online

Trawnik we śnie zapowiada korzystny okres dla spraw wymagających kontaktów z ludźmi. Jeśli śnił Ci się Trawnik to spodziewaj się, że pomyślnie załatwisz wszelkie trudne sprawy urzędowe, będziesz z łatwością rozwiązywać konflikty i forsować swoje pomysły.

Obrazy w naszych snach przychodzą do nas z naszej podświadomości i próbują nas ostrzec lub powiedzieć coś w języku symbolicznym. Na przykład, co nam się śni o trawie? Jak wyjaśnia wieszcz, zielony trawnik w naszych nocnych snach widzimy coś przyjemnego i obiecującego.

Zielony składa się z żółtego i niebieskiego, a jego znaczenie może być interpretowane na dwa sposoby. Świeża, młoda zieleń symbolizuje wzrost, rozwój, jasną, soczystą – harmonię w duszy i naturze. Chodzenie po zielonej trawie symbolizuje początek poszukiwań, udręki psychiczne, zwątpienie. Jeśli chodzisz długo, to obiecuje niezgodę z przyjacielem, ukochaną osobą. Biegnij po trawie, łosiu – do szybkiego postępu, do osiągnięcia celu w kreatywności, biznesie. Jeśli śnisz o górze pokrytej trawnikiem – znak przyszłych zmian. Osiągniesz wyżyny, o jakich marzyłeś.

To dobry omen, że widzimy łąkę pokrytą młodymi pączkami. Oznacza to, że będziesz miał niewidzialne perspektywy, po prostu nie możesz przegapić tej chwili, polegaj na szczęściu. Wysoka roślinność dobrze wróży nam wzbogacenie. Skarb zostanie odnaleziony, możliwe będzie przypadkowe, cenne znalezisko. Dolina motylkowa to pewna oznaka bicia monet w najbliższej przyszłości.

Senna głowa Millera interpretuje zieloną trawę jako obiecujący początek czegoś nowego, radosnego. Przede wszystkim jest to życie bez trudności finansowych, w bogactwie i obfitości. Dla samotnych ludzi, wielka słowiańska księga snów, przepowiada spotkanie w niedługim czasie swoją drugą połówkę. Jeśli we śnie chodziłeś na żywym, trawiastym dywanie, oznacza to nową miłość, wzajemność.

Co to za sen o kwitnącej trawie? W snach symbolizuje beztroski okres, dosłownie, życie pełne przyjemności i pozytywnych wrażeń. Jeszcze lepiej, jeśli w nocy złapiesz sieć na motyle. To znaczy, że w prawdziwym świecie też nie trać szczęścia.