Świece we śnie zapowiadają powodzenie we wszystkich dziedzinach życia! Jeśli śniła Ci się świeca lub świece to przed Tobą dobry Czas na przemyślenie co jest najważniejsze dla Ciebie lub dla Twojej rodziny, co chcesz osiągnąć i postaraj się dążyć do tego celu ponieważ Gwiazdy będą Ci sprzyjać. Wszelkie działania jakie podejmiesz będą teraz efektywne i zakończą się sukcesem.

Miałaś sen, w którym ogień zgasł pod powiewem wiatru lub przeciągu? Wkrótce mogą pojawić się plotki lub niekorzystne informacje na Twój temat. Nie wszystkie osoby w Twoim towarzystwie życzą Ci dobrze, dlatego zwracaj szczególną uwagę na pochlebstwa, gdyż nie każde będą płynąć ze szczerości serca. Pozbycie się toksycznych osób ze swojego życia pozwoli Ci na osiągnięcie harmonii i spokoju w codziennym życiu.

Dla niektórych takie sny są oznaką wejścia w nowy etap życia. Może to być nowe mieszkanie, narodziny dziecka lub ślub, dlatego warto zwrócić uwagę kto towarzyszył Ci we śnie. W przypadku osoby ukochanej, to może świadczyć o tym, że jest pisane wam wspólna przyszłość pomimo tego, że czasami dochodzi do nieporozumień. Najbliższy przyjaciel lub przyjaciółka we śnie bez wątpienia jest symbolem odpoczynku i relaksu. Nie wykluczone, że najbliższe wakacje spędzisz właśnie z tą osobą.

Widziałaś świecę na torcie?

Co oznacza sen, w którym widziałaś świecę na torcie urodzinowym? Spodziewaj się dobrych wieści od rodziny lub z pracy. Bez wątpienia masz szansę na poprawienie swojej sytuacji finansowej i sprawić sobie wymarzony prezent. Nie wykluczone, że otrzymasz awans lub premię w pracy za swoje najnowsze osiągnięcia zawodowe. Pamiętaj, że dodatkowy zastrzyk gotówki warto jest zachować i odłożyć na szczególną okazję. Nigdy nie wiadomo kiedy te pieniądze mogą się przydać.

Widziałaś białą świecę w kościele? Taki sen bez wątpienia zwiastuje spokój i harmonię. Twoje problemy wkrótce się rozwiążą, a szczególnie sprawy, które od dłuższego czasu nie dawały Tobie spokoju, Wykorzystaj ten moment na odpoczynek i spędzania czasu ze swoimi bliskimi.