Sekretarka we śnie znaczenie | Sennik Online

Śniła Ci się sekretarka? Uważaj na plotki w pracy. Sen o sekretarce może zapowiadać, że to co mówisz o swoim przełożonym lub współpracownikach może zostać przeinaczone i rozdmuchane.

Sekretarze oraz asystenci często są niedocenianym zawodem. Wiele osób nie dostrzega jak wiele spoczywa na barkach tych osób.

W prawdziwym życiu dużo pracujesz, a praca nie daje Ci spokoju nawet we śnie? Będziesz musiał się wykazać. Jeśli fabuła powtarza się w kółko – może to być ważny sygnał kłopotów, niekoniecznie w dziedzinie zawodowej.

Taki sen może również sugerować, że potrzebujesz odpoczynku i spokoju. Jeśli masz taką możliwość, to spróbuj na jakiś czas wyjechać z miasta lub przynajmniej poświęć ten czas na relaks i odpoczynek. Odpocznij od swojego starego sposobu myślenia. Pozbądź się wszystkich pomysłów o tym, kim jesteś i kim możesz się stać w tym życiu. Zapoznaj się z nowymi pomysłami i celami, a także sposobem samorealizacji.

Śniło Ci się, że spóźniłeś się do biura? Książki snów nie nadają temu jakiegoś konkretnego znaczenia. Najczęściej zaleca się słuchanie swoich uczuć – czy jesteś zadowolony z miejsca pracy? Czy Twoja obecna praca jest gorsza w porównaniu do poprzedniej? Zmiana pracy może otworzyć nowe perspektywy i przywrócić harmonię.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.