Sny o rozbieraniu są bardzo charakterystycznymi snami ponieważ uświadamiają śniącemu część jego osoby, którą chciałby Ukryć przed światem. Jest to coś, czego śniący nie lubi i nie akceptuje w sobie i obawia się, że inni mogli by to zobaczyć i przez to go odrzucić lub uznać za gorszą osobę. Może to być również sekret lub innego rodzaju wiedza, która w pewien sposób ciąży śniącemu. Chęć ukrycia tajemnicy może być tak duża, że towarzyszą jej Lęk i Napięcie co skutkuje właśnie snami o rozbieraniu się.

Rozebranie się we śnie to pewnego rodzaju katharsis i próba odciążenia podświadomości, które przeżywa śniący. W ten sposób śniący konfrontuje się ze światem, odkrywa to czego nie może pokazać w realnym życiu i wreszcie przeżywa reakcję otoczenia na to “odkrycie się”.

Obnażanie się we śnie uświadamia jak silną presję na śniącym wywierają jego tajemnice i to co chciałby ukryć. Zwłaszcza jeśli sen o rozbieraniu się dotyczy braku akceptacji siebie lub jakiejś części siebie.

Dowiedz się jakie znaczenie ma naga dziewczyna we śnie. Zapamiętaj dokładnie, którą część jej ciała ujrzałeś najpierw:

  • piersi – osiągnij to, do czego dążyłeś;
  • narządy płciowe – przygotuj się na porażkę;
  • nogi – nie jesteś pewien poprawności swoich działań;
  • pośladki – zacznij słuchać porad;
  • brzuch – powinieneś nauczyć się poprawnie rozkładać swoje siły.

Poważne problemy zapowiada sen, w którym naga dziewczyna nie tylko tonie, ale już się utopiła. Ta wizja może zwiastować upadek planów, utratę autorytetu w zespole, zniszczenie reputacji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swoim Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania daj nam znać w komentarzu, postaramy się na wszystkie odpowiedzieć. Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi w tym artykule na nurtujące Cie pytania skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji na naszym portalu. Wyszukiwarka znajduje się w prawym górnym rogu naszego serwisu.

Dodatkowo mogą Cie zainteresować interpretacje o podobnej tematyce: Być nagim, Naga Kobieta, Nagi mężczyzna