Sen o papierosach bądź paleniu papierosów do domena osób, które pragną oderwać się od swoich problemów lub chciałaby by coś zmienić w życiu. Częto „zasłona dymna” , która towarzyszy paleniu papierosów we śnie to symbol bariery, którą śniący chciałby sie odgrodzić od teraźniejszości.

Co zapowiada sen o papierosach?

Sen o papierosach zapowiada zmiany a czasem nawet rewolucje w życiu śniącego! Często zdarza się, że osoby, które snią o paleniu papierosów od dawna noszą się z zamiarem życiowej metamorfozy.

Pełna paczka papierosów we śnie symbolizuje pojawieniem się pokus. Jeśli w paczce znajdował się jeden papieros, to będziesz w stanie dostać to czego chciałeś. Danie ostatniego papierosa we śnie może oznaczać dokonanie właściwego wyboru w rzeczywistości.

Złamany papieros we śnie może wskazywać na zbliżające się niebezpieczeństwo. Możesz narazić się na gniew wpływowej osoby, dlatego w najbliższym czasie warto unikać konfrontacji. Dla osób przedsiębiorczych, to także znak, że konkurencja będzie bardziej aktywna i zażarta, a niektórzy nawet posuną się do nieczystych zagrywek.

Dym papierosowy i inne motywy związane z paleniem – co znajdziemy w senniku?

Widzenie dymu papierosowego sygnalizuje osobie śniącej o trudnościach w komunikowaniu się z ludźmi. Może to powodować, że często czujesz się niezrozumiany oraz osamotniony w ważnych sprawach. Szczególnie będąc w związku z drugą osobą warto jest pracować nad tym. Pozostając cały czas w swojej strefie komfortu, mogą Cię ominąć na prawdę przełomowe wydarzenia.

Podsuwanie rozmówcy papierosa może oznaczać, że będziecie robić wspólne interesy z tą osobą. Jeśli również palisz papierosa na spotkaniu w rzeczywistości mogą czekać na Ciebie opłacalne, ale równie wysoce ryzykowne przedsięwzięcia.

Kupowanie papierosów może wskazywać na chęć do nauki i poznawania nowych rzeczy. Kupowanie komuś papierosów może oznaczać porzucenie własnych celów na rzecz planów innych ludzi. Kupienie i wyrzucenie papierosów we śnie może być zapowiedzią, że wkrótce będziesz w stanie wykorzystać szansę, którą podsunie Ci los.

Zostać przypalonym papierosem może wskazywać na oszustwo bądź nieszczerość ze strony bliskiej Tobie osoby.