Jeśli przyśnił Ci się sen o obozie to może to oznaczać, że jeszcze nie odnalazłeś swojego domu na ziemi i nie jesteś przywiązany do żadnego konkretnego miejsca. Taki stan rzeczy powoduje u Ciebie poczucie wolności ale też marzenia o tym aby się ustatkować

Zabawa w ciemnym lesie na obozie

Jakie znaczenie ma sen, w którym błądziłam w ciemnościach z latarką w ręku? Wkrótce los do Ciebie się uśmiechnie i czeka Cię przypływ pozytywnej energii. Pewne sprawy same się rozwiążą, a być może nawet otrzymasz odpowiedź na trapiące Cię pytanie. Ten czas warto wykorzystać na realizację planów i pomysłów, które od dłuższego czasu nie dawały Tobie spokoju.

Obóz – odłączyłeś się od grupy?

Błądziłeś w ciemnościach z bliską Ci osobą, co to znaczy? Jest dobry znak dla wszystkich, którzy są w długotrwałym związku z drugą osobą. Pomimo różnych niepowodzeń darzycie się wspólną miłością i jesteście gotowi pracować nad swoim związkiem. Spróbujcie zaplanować wspólny czas odpoczynku, który pozwoli wam się jeszcze bardziej do siebie zbliżyć.

Zabawa na obozie z innymi dziećmi

Jeśli śniła Ci się zabawa z wieloma osobami lub dziećmi, których być może nie znasz w rzeczywistości, ale które we śnie wydają Ci się bardzo bliskimi osobami, może to oznaczać poczucie alienacji i wyobcowania w życiu codziennym. Zastanów się czy ostatnimi czasy nie czułeś się wyjątkowo samotny – sny o zabawie mogą być wyrazem chęci posiadania kogoś bliskiego, z kim można by spędzać wolny czas.

Wiele osób podchodzi do wielu rzeczy jak dzieci. Niektórzy psychologowie mówią nawet o tym, ze w każdym siedzi takie 9.letnie dziecko, które chce się bawić. Właśnie dlatego wielu dorosłych często uczestniczy w jakichś zabawach itd. Dorośli lubią sobie kupować różne przedmioty, np. mężczyźni uwielbiają sobie kupować samochody. Dla nich jest to taka duża zabawka. Kupowanie sobie zabawek nie zawsze musi być czymś złym. Niektórym po prostu pozwala to przeżyć. Każdy czasem potrzebuje odrobiny rozrywki.