Malować twarz we śnie znaczenie | Sennik Online

Malować twarz we śnie dla śniącego oznacza, że będzie budować związek udając kogoś innego, niż jest w rzeczywistości.

W wersji sennej, makijaż twarzy reprezentuje daleko posunięte, przesadne uczucia, błędną opinię o otaczających Cię ludziach. Zobacz pomalowane usta i rumieńce na policzkach wskazują na udawaną miłość. Być może atrakcyjność śniącego lub jego znaczącej drugiej osoby nie wyróżnia się szczerością i bezczelnością. Spowodowane brwi i rzęsy we śnie wskazują na nieszczerość w związku. Być może osoba, która uczestniczy w waszych problemach i bieżących sprawach, ma swoje osobiste motywy. Inne wyjaśnienie, do tego, co śni o jasnym makijażu oczu, ujawnia zły punkt widzenia śniący. W przypadku kochanków taka procedura podpowiada, że partner ma błędne wyobrażenie o wierności.

Sen o podkładzie lub pudrze na twarzy zapowiada, że śniący wyrobił sobie o kimś błędny sąd. Dla mężczyzny, sen o makijażu na konkretnej kobiecie wskazuje na osobiste zainteresowanie śniącego tą panią.

Zgodnie z interpretacją osoby śniącej, sen, do którego sam sen, aby zastosować makijaż twarzy, wyświetla potrzebę w rzeczywistości, aby ukryć swoje prawdziwe uczucia w komunikacji z innymi. Człowiek, który miał marzenie, aby jasny makijaż – aby umieścić swoje oczy i usta, wyświetla podświadome pragnienie, aby ukryć swoją prawdziwą naturę, aby wydawać się innym nie to, kim naprawdę jest. Kobieta, zastosować makijaż do twarzy we śnie, według większości sennych kobiet, wyświetla podświadome niezadowolenie z siebie, własny wygląd. Takimi manipulacjami starasz się ukryć własną niepewność, próbujesz pokazać się jako osoba samowystarczalna.

Co jeszcze oznacza taki sen?

Makijaż twarzy, zgodnie z nowoczesnym sennikiem, wskazuje, że w rzeczywistości nie powinieneś dać się zwieść wyglądowi nowych przyjaciół i znajomych. Zrób sobie makijaż we śnie – z całą starannością, nie będziesz w stanie ukryć przed bliskimi prawdziwych uczuć i haniebnych czynów, które miały miejsce. Nałożenie podkładu, pudru na twarz oznacza chęć przypodobania się innym ludziom, próbę zamaskowania swoich niedoskonałości, naśladowanie kogoś. We śnie, że trzeba dostosować makijaż, oczy i usta – jesteś zmęczony udawania i hipokryzji, ale nie chcesz, aby rzucić maskę.