Liczba 9 we śnie znaczenie | Sennik Online

Dziewiątka jest symbolem miłości, poświęcenia dla innych a także intuicji, dlatego sen o dziewiątce wyraźnie mówi aby kierować się sercem. Liczba dziewięć we śnie zapowiada, że być może czeka Cię Czas poświęceń, ale da Ci to wiele satysfakcji i radości.

Koneserzy numerologii uważają, że liczby rządzą naszym życiem. Czy to data urodzenia, numeryczne wyświetlanie imienia i nazwiska – wszystko to decyduje o losie. A dlaczego śnisz o liczbach? Interpretacja snów daje odpowiedź na to pytanie w zależności od skojarzeń widzianych we śnie ze znaczącymi datami oraz od innych szczegółów.

Zgodnie z interpretacją wymarzonej książki Medei, liczby we śnie są dobrym symbolem. Wszystko, co wymyślone, spełni się, wasze plany doprowadzą do godnych osiągnięć. Ale jeśli są niejasne, nieczytelne, wówczas wszelkie wysiłki zmienią się w pył. Jeśli pewien, że data twojej śmierci została ci objawiona we śnie, to w rzeczywistości w tym dniu wykonasz poważną pracę. Jeśli zdarzy ci się zobaczyć we śnie liczby, które kiedykolwiek odgrywały rolę w życiu, to książka ze snami sugeruje korelowanie ich z przeszłymi wydarzeniami. Jeżeli uważasz, że liczba, która wypadła ze snu, jest udana, w rzeczywistości dopadnie cię szczęście i odwrotnie.

Co oznacza sen w którym widzisz numer 9? Wiąże się on z cyklem ciążowym. Dla tych, którzy jeszcze nie myślą o dziecku, taka fabuła we śnie jest prognozą ciąży.

Ogólnie rzecz biorąc, zobaczenie liczba 9 we śnie jest prawie zawsze uosobieniem znaczącego wydarzenia. Nawet jeśli w najbliższej przyszłości nie planuje się dla ciebie niczego nowego. Los wkrótce przyniesie ci niespodziankę i jest prawdopodobne, że stanie się to w dniu tygodnia, miesiąca lub roku, którego wartość odpowiada poprzedniemu marzeniu. Księżycowa książka snów radzi: jeśli miałeś okazję zobaczyć liczby we śnie, musisz je zapamiętać. Te symbole przyniosą ci wielkie szczęście. A wymarzona książka Simona Kananity zaleca używanie liczb w grze losowej lub w loterii.