Karuzela we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Karuzela to wiedz, że Twój związek jest teraz podatny na kryzysy – bądź wrażliwy na sygnały wysyłane przez Twoją drugą połówkę i uważaj aby jej nie zranić.

Karuzela to prosty mechanizm, który tworzy zwodniczą iluzję ruchu. “Bieganie w kółko”, “wiewiórka w kole” – te definicje mówią o bezsensownym marnowaniu energii. Jaki jest sens takich atrakcji? Interpretacje zwracają uwagę na nieprzyjemny fakt, że nie każdy ruch zbliża się do celu. Oczywiście ważne jest również to, czy dana osoba była przestraszona podczas snu, czy miała stan euforii.

Bez względu na to, jak dobrze się bawisz w wesołym miasteczku. Jazda na karuzeli podczas snu jest tłumaczona przez wielu wieszczy na dwa sposoby. Z jednej strony to, o czym jest sen, sugeruje okres fiksacji, jednostronne spojrzenie na sytuację, oczekiwanie na życiową smugę składającą się z zawrotów głowy i upadków. Z drugiej strony – sen zapowiada twórcze i niezwykłe podejście do planowania pewnej akcji.

Śniło się, że szybko jedziesz na karuzeli, więc według zapewnień doktora Millera, twoja walka o miłość i pozycję w społeczeństwie będzie nieudana. Widząc ludzi bawiących się na przejażdżkach we śnie, ostrzega przed niemożliwością realizacji planów i pragnień śpiącego.

Zanim poznasz zrozumiesz swój sen o jeździe na karuzeli, pamiętaj uważnie, jak wyglądał cały sen. Bawiąc się na karuzeli we śnie, wyposażonej w łańcuchy, opowiadasz śpiącemu o swoim przeszłym krawacie.

Dla tych, którzy śnili o karuzeli, Sennik online ostrzega. W swojej niestrudzonej działalności nie posuwa się o krok do przodu. Zamiast kręcić się w jednym miejscu, należy opracować rozsądny plan działania. Włoska interpretacja snów o tym, czym jest karuzela. Zwraca uwagę na fałszywą rozrywkę, która wskazuje na brak postępu w biznesie i życiu osobistym. Odzwierciedlają to senniki online, którzy zauważają, że czas “przechodzi przez palce”.

Co jeszcze oznacza jazda na karuzeli?

Według wielkiej księgi snów, jazda we śnie na karuzeli to znak, że biznes przetrwa kryzys, stagnację. Inni ludzie, którzy bawili się na spinningowych przejażdżkach, mogą spodziewać szybkiego ziszczenia się ich marzeń. I tylko wtedy, gdy jeździły nim śmiejące się dzieci – to zwiastuje radość. Chińska tradycja interpretacji snów, zawarta we śnie cesarza, jest następująca. Obracanie się na karuzeli odzwierciedla rujnującą sytuację, w której rutynowe troski pochłonęły i zniszczyły człowieka, wyczerpanego fizycznie i moralnie.