Foka we śnie znaczenie | Sennik Online

Foka we śnie to zapowiedź kłopotliwych zdarzeń. Pewne sytuacje zaczną się komplikować i wyprowadzą Cię z równowagi.

Jeśli we śnie widzisz fokę, to znaczy, że w rzeczywistości chcesz się wzmocnić. Jeśli zdarzyło Ci się zobaczyć we śnie fokę, to znaczy, że chcesz się upomnieć o swoje. Śniła Ci się ogromna foka? Cel, do którego dążysz, jest mało prawdopodobny do osiągnięcia. Ale jego mała kostka symbolizuje ambicję, której ci brakuje.

Sama foka w wodzie jest znakiem własnej gruboskórności i nieprzenikliwości. Tłumacz uważa, że są to dobre cechy, ale wszystko musi być z umiarem. Widzieć fokę w wodzie we śnie może oznaczać osobę, która chce poprawić swoją sytuację finansową i zwiększyć swoje znaczenie. Wszystko to w realnym życiu popycha śniący do desperackich, a czasem głupich działań.

We śnie często można zobaczyć i inne zwierzęta żyjące na dalekiej północy. Przyszedł śnić, na przykład, mors? Zwierzę to symbolizuje zadowolenie i spokój, ale tylko wtedy, gdy występuje w warunkach naturalnych. Ale mors w zoo jest odniesieniem do widocznego niezadowolenia z własnej sytuacji. Tłumacz twierdzi również, że reprezentuje on ciężko chorą osobę wymagającą opieki.

Szczególne znaczenie taki sen ma dla kobiety. Jeśli kobieta przychodzi śnić o niedźwiedziu polarnym – jest to oznaka niebezpiecznego rywala i poważnych trudności w związku. Ale tu jest pewien niuans. Jeśli niedźwiedź jest miły i spokojny, to kłopoty same znikną. Jeśli natomiast śni Ci się, że wściekłe zwierzę warczy, a nawet atakuje, to w końcu z winy osoby trzeciej będziesz musiał rozstać się z ukochaną osobą.

Sennik kojarzy wizerunek foki z czysto kobiecymi instynktami: macierzyństwem, władzą, poświęceniem. W rzeczywistości, niedźwiedź we śnie uosabia samą panią. Na podstawie jej zachowania, wyglądu i innych działań można wysnuć poważną prognozę.