Egzekucja to jeden z najbardziej kontrowersyjnych aktów dokonywanych każdego dnia, podczas którego Człowiek za zgodą prawa morduje człowieka. Sny o egzekucji, zazwyczaj bardzo dramatyczne i kończące się przebudzeniem z uczuciem przerażenia mogą być przejawem strachu przed śmiercią. Odczuwany na co Dzień niewyjaśniony Lęk przed tym, że może stać się nam coś złego, coś czego nie będziemy mogli w żaden sposób zatrzymać może być odzwierciedlany właśnie w snach o egzekucji – momencie gdy Człowiek nie ma żadnej kontroli nad otaczającą go rzeczywistością.

Sen o egzekucji – znaczenie

Egzekucja pojawiać się też może w snach osób nastawionych bardzo pokojowo do innych, które boją się o swoich bliskich. Jednak o wiele częściej zdarza się osobom trzymającą w skrytości tajemnicę, bądź też mającym na sumieniu jakiś zły czyn, o którym wiedzą tylko oni sami.

Wysłuchanie surowej decyzji sądu w sprawie egzekucji, wydanej osobie postronnej – w rzeczywistości boisz się przyznać, że z twojego powodu ktoś może cierpieć. Dlatego śni się sędzia, który ogłosił straszliwy werdykt skazanym osobom.

Dla osoby śniącej to może być nadejście czasu pokuty. W prawdziwym życiu po takim śnie najlepiej ważyć działania, prosić o przebaczenie od krewnych. W przeciwnym razie nie będziesz w stanie uniknąć osądów z ich strony.

O czym jeszcze może świadczyć marzenie senne z motywem egzekucji?

Wszelkie wahania przed podjęciem decyzji mogą okazać się dla Ciebie drogie w konsekwencjach. Jeśli widzisz wiszącego mężczyznę skazanego na przykład za zdradę w Twoim kraju, jesteś w sytuacji, w której nie możesz zająć jasnego stanowiska. We śnie umysł mówi nam, że nadszedł czas, aby podjąć konkretną decyzję. W przeciwnym razie ktoś dokona wyboru za Ciebie.

Widok powieszonego wroga kraju może być dobrym znakiem. Problem, który dręczy Ciebie od dłuższego czasu zostanie wkrótce rozwiązany, a co najważniejsze, wszelkie przeszkody, które uniemożliwiły osiągnięcie sukcesu znikną. Czasami taki sen również zapowiada zmianę pogody, szczególnie w zimnych porach roku.

Interpretacja snu o krześle elektrycznym może być ostrzeżeniem o początku poważnej choroby. Natomiast sama kara śmierci jest traktowana jako pozbycie się dolegliwości. Jeśli zostałeś stracone we śnie – raduj się! Wkrótce Twoja choroba może ustąpić na dobre.