Dotykać ramion we śnie znaczenie | Sennik Online

Dotykać ramion we śnie sporo mówi o zmysłowości śniącej osoby. Jeśli śniło ci się, że dotykasz ramion ukochanej osoby to bardzo prawdopodobne, że stworzysz głęboką relację opartą na namiętności i porozumieniu.

Sen o dotykaniu ukochanej osoby wyraża tęsknotę za tą osobą. Jeśli śni Ci się, że dotykasz obcą osobę to być może podświadomie pragniesz kontaktu fizycznego z tą osobą lub po prostu jest Ci bliska pomimo tego, że jej nie okazujesz swoich ciepłych uczuć.

Dotykać ramion we śnie może oznaczać po prostu życzliwość w stosunku do drugiej osoby. Może to być zwykły gest przyjaźni. Taki dotyk nie ma żadnego związku w większości przypadków z erotycznym podtekstem.

Jeśli śni Ci się, że kogoś dotykasz bardzo możliwe, że potrzebujesz również oparcia od kogoś bliskiego. Czasami wystarczą słowa, aczkolwiek możliwe, że potrzebujesz czegoś więcej. Właśnie przytulenia, dotyku.

Również tak można interpretować sen w którym widzisz zamiast drugiego człowieka jakiegoś ulubionego zwierzaka. Ważne żeby był to zwierzak, którego znasz. Może być to kot, pies, cokolwiek kochasz.

Sen o dotykaniu obcej osoby wyraża tęsknotę za kimś. Jeśli śni Ci się, że dotykasz obcą osobę to być może podświadomie pragniesz kontaktu fizycznego z tą osobą lub po prostu jest Ci bliska pomimo tego, że jej nie okazujesz swoich ciepłych uczuć.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.