Delfin we śnie to symbol łagodności i dobroci ale także miłości i namiętności. Sen o delfinie często przytrafia się osobom szczęśliwie zakochanym, będących w stanie poczucia szczęścia i błogości.

Obserwować płynącego delfina

Jeśli we śnie obserwujesz pływającego delfina spodziewaj się nachodzącego szczęścia. W najbliższym czasie czekają Cię radosne wydarzenia, powodzenie, będziesz spotykać dobrych i pozytywnie nastawionych ludzi na swojej drodze. Sam również będziesz wysyłać pozytywne wibracje, które przysporzą Ci wielu znajomych i przyjaciół.

Być delfinem

Jeśli śni Ci się, że jesteś delfinem to spodziewaj się bardzo dobrego okresu w uczuciach. Jeśli jesteś w długotrwałym związku oczekuj, że odżyje namiętność. Jeśli jesteś samotny i spotkałeś niedawno atrakcyjną osobę to spodziewaj się, że już niedługo będziesz pływać po ocenianie szczęścia i miłości. Delfiny to jedne z niewielu przedstawicieli fauny, które odczuwają fizyczną przyjemność związaną z obcowaniem cielesnym – dlatego taki delfin we śnie zwiastuje miłość zmysłową, cielesną namiętność.

Jeśli we śnie delfiny wyskakują z wody, wszystko idzie zgodnie z planem. W zależności od temperatury wody sen można interpretować na różne sposoby. Jeśli zimna – przeanalizuj ponownie swoją strategię działania. Ciepła woda – nie koliduj z naturalnym przebiegiem wydarzeń, aby nie zamącić istniejącej sytuacji.

Śniłeś o przyjaznym delfinie? Sennik ostrzega przed nadmierną presją w prawdziwym życiu. Nie bierz zbyt dużo na swoje barki, tylko to co jesteś w stanie wykonać, wtedy nie będziesz musiał być rozczarowany ani sobą, ani swoim otoczeniem. Ponadto, bardziej pragmatyczna interpretacja snu mówi, że w prawdziwym życiu możesz ulec psychologicznej presji nowego kierownictwa, a nawet rządu.

Jeśli śniłeś, że pływasz w zbiorniku z delfinami, krewni i przyjaciele polegają na Tobie całkowicie. Zasługujesz na ich zaufanie i szacunek. Delfin widziany we śnie to połączenie Twojego intelektu, towarzyskości, życzliwości z innymi ludźmi. Umiejętnie wykorzystujesz swoje umiejętności umysłowe w realizacji projektów.

Jeśli we śnie zostałeś zaatakowany przez delfina, powinieneś zrewidować swój stosunek do innych ludzi. Być może są oni czymś poważnie niezadowoleni.