Odraza we śnie (np. na widok trupa lub obrzydliwego zdarzenia lub przedmiotu) może odzwierciedlać codzienne myśli, w których dominować mogą nieakceptowane społecznie pragnienia lub poglądy. Jeśli miewasz myśli, których się boisz gdyż wiesz, że nie spotykają się z akceptacją wśród ludzi i starasz się je odrzucić, mogą one odżywać w Twoich snach. Sen o odrazie może być efektem blokowania myśli i pragnień, które znajdują swoje ujście w snach, które przeżywasz.

Odraza we śnie może być też objawem przeżywanych rozterek, których powodem jest dowiedzenie się czegoś złego o swojej bliskiej osobie. Gdy dowiadujemy się czegoś o naszych znajomych, co wykracza znacznie poza nasz Obraz jaki sobie na ich temat stworzyliśmy, owe doświadczenia ujawniają się w naszych snach. Na przykład, jeśli dowiedziałaś się, że Mąż Twojej przyjaciółki zdradzał ją, Odraza którą odczuwasz we śnie może być przejawem rozczarowania jego zachowaniem. Sny z odczuciem odrazy zazwyczaj nie powtarzają się zbyt często, dlatego wraz z czasem powinny ustąpić.

Odrazę można czuć również do swojego partnera. Nie jest to tylko związane z tym, że np. zdradził Cię, ale może dotyczyć różnego rodzaju zachowań itp.

Samą odrazę możemy czuć również do wykonywanej przez nas pracy.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Dodatkowo może Cie zainteresować kobieta oraz biżuteria.
Daj nam znać w komentarzu czy ten artykuł był pomocny. Jeśli śniło Ci się coś czego nie znalazłeś w naszej bazie snów.
Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.