Cytryna we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Cytryna to zadbaj o zdrowie. Cytryna we śnie podpowiada, że medycyna naturalna przyniesie najlepsze efekty i pomoże Ci zwalczyć dolegliwości.

Widząc cytrynę we śnie – do złego humoru i drobnych problemów, przepowiada marzenie Wieszcza. Marzenie o drzewie z owocami cytryny oznacza, że twój partner małżeński uczyni cię zazdrosnym. Jednak książka snu Wangi interpretuje ten sen jako daremną zazdrość, nieuzasadnioną niczym. We śnie o wielkiej górze cytryn zebranych w stosie – marzenie to zapowiada długą podróż, w której spotkacie ciekawych ludzi.

Zobacz we śnie, że jesz cytrynę i nie marszczysz się – twoje problemy nie są tak trudne, jak się wydają. Będziesz mógł je łatwo rozwiązać na własną rękę. Picie soku z cytryny z cukrem – do zabawy i radości, kwaśny napój – do smutku i żalu, przepowiada śniący. Jedzenie kandyzowanej cytryny – ciało daje ci znać, że twoja odporność jest bardzo osłabiona. Zaangażować się w działania prewencyjne. Śniłeś, że robisz witaminowe maski na twarzy z kwaśnych plasterków cytrusów – w prawdziwym życiu jesteś niezadowolony z pracy lub wynagrodzenia. We śnie widać zgniłe owoce cytrusowe – aby oszukać, jeśli trzymasz je w rękach – zostaniesz oszukany, jeśli je ugryziesz – będziesz kłamał, ostrzega Księżycowy Marzyciel.

Obieranie ich – możesz wygrać w walce z jego wrogiem, jeśli będziesz działać odważnie i zdecydowanie, nie dając wroga przyjść do głowy. We śnie, zjedz cytrynę ze słodką herbatą – czekasz na znajomego, który okaże się nie tak dobry, jak ci się wydaje przy znajomym. Jeśli masz dobry pomysł, będziesz mógł zobaczyć osobę, która nie będzie wyglądać tak dobrze, jak myślałeś.

Co jeszcze oznacza taki sen?

Widziałeś we śnie cytrynę w lemoniadzie? Zapowiedź kłótni z przyjacielem lub ukochaną osobą, ostrzega śpiącego. Nie bądź zbyt surowy w najbliższych dniach, możesz kogoś skrzywdzić nieumyślnie. Śniłeś o gruszkowo-lemonowym drzewie – w niedalekiej przyszłości nauczysz się czegoś nowego i niezwykłego dla Ciebie. Śnij, że jesz plasterki cukierków cytrynowych – na miłe, nieoczekiwane spotkanie z przyjaciółmi ze starej szkoły. Jeśli nie wiesz, co zamierzasz zrobić, to w ogóle nie będziesz w stanie tego zrobić i w ogóle nie będziesz w stanie tego zrobić.