Chusta we śnie znaczenie | Sennik Online

Chusta we śnie to oznaka poczucia bezpieczeństwa i komfortu. W negatywnym kontekście może wskazywać na niskie poczucie własnej wartości.

Zobaczyć chustę we śnie, oznacza skłonność do popadania w melancholię. Niekiedy może świadczyć o stanach lękowych bądź depresyjnych osoby śniącej. W pozytywnym sensie symbolizuje stałość w uczuciach, wierność ze strony partnera oraz powodzenie w interesach.

Chusta w snach młodej kobiety wieszczy wyjście na jaw pilnie strzeżonej tajemnicy. W przypadku mężatek wskazuje ona na namiętny romans oraz problemy w związku.

Jeśli we śnie zdejmujesz chustę, to pamiętaj, by nie przyjmować zaproszeń od dopiero co poznanych osób. Twoje lekkomyślne zachowanie może przysporzyć Ci wielu problemów.

Kolorowa chusta dla śniącego stanowi symbol uczciwości – Twoja postawa z pewnością zostanie doceniona przez innych! Wróży ona także bogactwo. Biała chusta jest oznaką dobrego samopoczucia, pojawiająca się w snach kobiety zwiastuje szybkie wyjście za mąż. Z kolei widok czarnej chusty we śnie wieszczy smutne wydarzenie, w którym weźmiesz udział.

Lniana chusta pojawiająca się w marzeniach sennych, zazwyczaj zwiastuje problemy zdrowotne. Natomiast chusta z jedwabiu to bardzo dobra wróżba niosąca ze sobą szczęście oraz powodzenie.

Gdy we śnie zobaczysz brudną chustę, oznacza to, że nawiążesz znajomość z nieodpowiednimi osobami, które będą chciały sprowadzić Cię na złą drogę.

Podarta chusta dla śniącego wróży nieporozumienia i kłótnie z partnerem.

Kiedy we śnie gubisz chustę, oznacza to, że pomimo wielu starań nie uda Ci się zapobiec przeciwnościom losu. W miłości wskazuje na problemy sercowe.

Jeżeli w marzeniu sennym podnosisz chustę leżącą na ziemi, może to świadczyć o konieczności pomocy osobie z bliskiego otoczenia, która nie jest w stanie samodzielnie poradzić sobie ze swoimi problemami.