Sen, w którym całujesz dziewczynę zapowiada odnowę w sferze uczuciowej. Poczujesz przypływ świeżych emocji i nowych doznań. Sen o całowaniu dziewczyny to wspaniały zwiastun dla osób wolnych ponieważ zapowiada nowe uczucie. Jeśli śniło Ci się, że całujesz nieznajomą dziewczynę to spodziewaj się, że poznasz kogoś kto zdobędzie Twoje Serce na dużej.

Jeśli jesteś mężczyzną żyjącym w związku, a śni się Tobie Scena całowania się z obcą Ci kobietą, oznacza to niezadowolenie z prowadzonego dotychczas życia seksualnego przez Ciebie i Twoją partnerkę. Taki sen może również być przejawem chęci posiadania więcej niż jednej kobiety, co dokładniej zostało opisane w interpretacji snu o kobiecie. Zastanów się nad tym czy nie chodzi Ci gdzieś po głowie przypadkiem inna kobieta lub grono kobiet. Może to być związek z posiadaniem wielu kobiet lub chęcią spróbowania stosunku z więcej niż jedną kobietą.

Jeśli natomiast jesteś kobietą i śni się Tobie Scena całowania z kobietą, sen ten jest symbolem pragnienia posiadania mężczyzny idealnego. Mężczyzny którego nigdy w życiu nie spotkałaś, ale Twoim największym marzeniem jest posiadanie takowego. Takie sny są domeną przede wszystkim kobiet samotnych, rozpaczliwie szukających oparcia w osobie mężczyzny. Zdarza się jednak, że występuje również u kobiet żyjących w nieszczęśliwych związkach.

Sen o całowaniu ma zazwyczaj erotyczny charakter, śni się najczęściej mężczyznom choć również i u kobiet ma swoje znaczenie. Jeśli jesteś samotnym mężczyzną sny o całowaniu są przejawem wewnętrznie przeżywanej frustracji ze swojego dotychczasowego seksualnego życia i przeżywanej samotności. Takie sny są również powodowane działaniem instynktu seksualnego.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.