Azyl we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Ciekawym motywem sennym jest azyl. Możemy śnić o tym, że ktoś daje nam azyl i schronienie lub to my udzielamy go innym osobom. W interpretacji takiego snu bardzo ważne są dodatkowe okoliczności, które mu towarzyszą. Wpływ na znaczenie może mieć m.in. to, jakie osoby widzimy w naszym marzeniu sennym. Sam azyl w codziennym życiu jest schronieniem, którego tak wielu z nas potrzebuje. Może to być ucieczka przed wojną, czy też po prostu potrzeba wyciszenia się i spokoju po trudnym dniu w pracy. Sprawdźmy, jak wyglądają sny z tym motywem i co mogą oznaczać dla naszego życia.

Azyl a przebywanie wewnątrz lub na zewnątrz budynku – znaczenie snów

Duże znaczenie dla interpretacji snu ma to, czy w trakcie azylu przebywany wewnątrz, czy na zewnątrz budynku. Bardziej niepokojący powinien być ten pierwszy sen, ponieważ wskazuje na potencjalne problemy, które pojawiają się w naszym życiu. Być może już z jakimiś się borykamy i trudno nam przez nie przebrnąć w rzeczywistości. Po takim śnie warto być spokojnym i mieć się na baczności. Jeżeli w trakcie azylu jesteśmy na zewnątrz, to może być to zapowiedź pomyślności. Prawdopodobnie w końcu uzyskamy wsparcie, którego potrzebujemy. Może to dotyczyć zakończenia ważnego projektu w pracy, czy też wsparcia w zakresie zdrowia i finansów.

Posiadać swój własny azyl i inne marzenia senne

W marzeniach sennych możemy posiadać swój własny azyl, czyli miejsce, do którego chętnie wracamy. Może ono być związane z naszą codziennością i określoną przestrzenią w domu lub na działce, a może to być także miejsce znacznie od nas oddalone, do którego rzadko zaglądamy. Posiadanie własnego azylu to zapowiedź zmian w naszym życiu, jednak nie należy się ich obawiać. Będą to zmiany na lepsze. Kolejnym motywem może być myślenie o azylu w marzeniu sennym. Wówczas w naszej codzienności mogą pojawić się problemy, które wymuszą radykalne działanie.

Staranie się o azyl we śnie

Klasycznym przykładem snu z tym motywem jest staranie się o azyl. Sen ten wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości okażemy się niezwykle pomocni dla innej osoby. To dobra decyzja, ponieważ ta osoba również wesprze nas wtedy, kiedy będziemy tego potrzebowali. Znalezienie azylu we śnie jest już mniej optymistyczne. Według niektórych senników może oznaczać potencjalne ubóstwo, a nawet bezdomność śpiącej osoby.