Amputacja nogi we śnie może oznaczać, że stracisz Miłość życia, osobę, która wspiera Cię i zawsze stoi u Twego boku. Sen o amputacji nogi wskazuje, że wina za rozstanie może Leżeć po Twojej stronie. Przez zaniedbanie, brak uwagi lub zdradę możesz doprowadzić do tego, że oddalicie się od siebie. Najbliższy czas warto przeznaczyć na komunikację i spędzeniu czasu z osobą ukochaną. Dzięki temu macie szansę na uniknięcie katastrofy.

Dla niektórych osób taka wizja może symbolizować zbliżający się stres i wątpliwości. Wkrótce mogą czekać na Ciebie problemy, na które nie będziesz miała wpływu. Być może zostaniesz wciągnięta w aferę bez swojej zgody, przez co będziesz zmuszona do opowiedzenia się po konkretnej stronie sporu. Taki stan niekorzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Sennik radzi, żeby nie wahać się przez skorzystaniem z pomocy ze strony bliskich lub przyjaciół. Warto także uzbroić się w cierpliwość i nie podejmować pochopnych decyzji.

Miałaś sen, w którym bliska osoba miała amputowaną nogę? Może to wskazywać na problemy, które ciążą na tej osobie. Wkrótce może potrzebować Twojej pomocy, lecz duma może nie pozwolić jej o to Cię prosić. Będziesz musiała podjąć decyzję czy zamierzasz pierwsza podać pomocną dłoń. Dobra wiadomość jest taka, że jesteś w stanie pomóc tej osobie wyjść z problemów.

Dla osoby przedsiębiorczej jest to niekorzystny znak. Zwiastuje on niepowodzenia w sferze biznesowej i utratę pieniędzy.  Twoje ostatnie inwestycje finansowe nie przyniosą oczekiwanych rezultatów przez co zostaniesz zmuszony do zmiany strategii działania. W najbliższym czasie unikaj podejrzanych ofert. Propozycje nastawione na szybki oraz łatwy zysk mogą spowodować jeszcze większy kryzys w Twoim życiu.

Co oznacza sen, w którym byłaś osobą, która amputuje nogę? Nie wszystkie Twoje decyzje spotkają się zrozumieniem i wsparciem ze strony bliskich. Niektórzy mogą się poczuć rozczarowani przez Twój kierunek działania. Nie będziesz w stanie zadowolić wszystkich.