Jeśli śni ci się, że wąchasz Perfumy to być może czeka cię zawód miłosny albo rozczarowanie ze strony bliskich ci ludzi. Czasem bywa, że ktoś nie dotrzyma słowa, zapomina o naszych imieninach bądź innych świętach, zostajemy sami w domu bez bliskiej osoby w chwilach, gdy inni są razem (Boże Narodzenie, Wielkanoc). Jeśli ktoś bliski cie zawiódł zastanów się, czy nie wynika to z twoich zbyt dużych oczekiwań co do ludzi. Być może skupiasz całą swoją uwagę na sobie zniechęcając przez to ludzi, którzy kiedyś byli ci bliscy. W chwili wielkich zawodów należy trochę przystopować ze swoim życiem pełnym gonitwy i hałasu.

Co oznacza sen, w którym wąchałeś kobiece perfumy, ale nie czułeś zapachu? Może to oznaczać, że nie w pełni dogadujesz się ze swoją partnerką w rzeczywistości. Często towarzyszą wam kłótnie i chłodne nastroje w domu. Różnica w poglądach wchodzi w drogę, aby stworzyć udaną relację. Warto się zastanowić czy chcesz kontynuować taki związek czy być może jesteś w stanie popracować nad waszymi różnicami.

Miałaś sen, w którym wąchałaś męskie perfumy? Dla niektórych kobiet jest to przepowiednia szybkich zaręczyn. Dla innych może być to znak, że wkrótce poznasz ciekawego i atrakcyjnego mężczyznę, z którym nawiążesz dłuższą relację. Dla zamężnych kobiet taki sen może być ostrzeżeniem przed pokusami. Możesz się stać obiektem pożądań niejednego adoratora.

Mężczyzna, który wącha męskie perfumy, sennik zapowiada konflikt. W pracy możesz paść ofiarą nieuczciwych plotek ze strony kolegów. Dla innych taki sen może oznaczać rywalizację z innym facetem o względy tej samej kobiety.

Sen, w którym perfumy mają nieprzyjemny zapach ma nieco inne znaczenie. Taki sen może mówić o ogólnym niezadowoleniu i smutku, który towarzyszy Ci na co dzień. Pragniesz zmian, ale nie wiesz od czego zacząć. Warto zaplanować sobie wyjazd odpoczynkowy przy najbliższej okazji. Trochę czasu sam na sam pozwoli lepiej wytworzyć dystans i podjąć rozsądną decyzję.