Sen o udawaniu może być odzwierciedleniem trudnych relacji z otoczeniem. Sny o udawaniu często przytrafiają się osobom, które muszą na co Dzień przebywać w środowisku nie akceptującym ich prawdziwej natury. W efekcie muszą grac, Udawać kogoś, kim nie są żyjąc przez to w napięciu.

Udawałeś kogoś kim nie jesteś?

Udawanie kogoś jest pewnego rodzaju noszeniem maski. Maska obecna jest w historii człowieka od zawsze. Wykorzystywana była szczególnie przez Greków w teatrze, często spotykana na wykwintnych balach w celu zachowania anonimowości. Jest obecna w większości społeczeństw zamieszkujących Ziemię. W naszej kulturze postrzegana jest jako przedmiot służący do ukrycia swojej twarzy. Również nastroju a przede wszystkim prawdziwych zamiarów osoby kryjącej się za maską. W tym kontekście Maska może pojawiać się również w Twoich snach. Jeśli powziąłeś w ostatnim czasie pewne decyzje, z którymi z nikim się nie podzieliłeś, a które zaprzątają Twoje myśli, Maska pojawiająca się we śnie może być projekcją ukrywania danych decyzji przed najbliższymi.

Zdrada

Może być tak, że udawanie polega na zdradzaniu kogoś. Sen o zdradzie może być też przejawem skrywanych w mniejszym lub większym stopniu przed samym sobą skłonności ku zdradzie.
Senniki często wspominają o tym, że osoby mające senne wizje, zawierające sceny zdrady, doświadczają często wyobrażeń samych siebie w innych związkach bądź też fantazjują na temat erotycznych scen ze znanymi sobie osobami.

Jeśli uległaś pokusie i nastąpiła zdrada ze znajomym ukochanej osoby – partner stanie się obojętny lub potraktuje Cię niesprawiedliwie. Jeśli kobieta uwodzi młodego mężczyznę, grozi jej rozwód.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.