Jeśli śni Ci się Turysta to spodziewaj się że Ukochana osoba z przeszłości będzie próbowała z Tobą nawiązać kontakt lub spotkacie się przypadkowo. Nawet jeśli już dawno nie jesteście razem – to dawny Ukochany / Ukochana wciąż o Tobie Ciepło myśli. Z tego powodu może to być szczególnie niekorzystna sytuacja jeśli jesteś w związku. Wracanie do starych spraw może stworzyć wiele nieprzewidzianych dla Ciebie konsekwencji, które wpłyną niekorzystnie na relacje z obecnych partnerem lub partnerką. Takie sprawy nie zachowuj w tajemnicy lub porozmawiaj o nich ze swoją drugą połówką. Niektórym może nie spodobać się fakt, że nawiązałaś kontakt ze swoim byłym. Lecz są i tacy, którzy wykażą się wyrozumiałością i wsparciem, które w danej chwili będziesz potrzebować.

Co oznacza sen, w którym byłaś turystką w obcym, zagranicznym mieście?

Turysta we śnie może wskazywać na rozkwit życia towarzyskiego oraz romantycznego. Szczególnie jeśli przyśniło się Tobie egzotyczne państwo, które marzysz aby zwiedzić. W najbliższym czasie skorzystaj ze wszelkich propozycji od znajomych, żeby wyjść na miasto na dobrą zabawę. W niektórych przypadkach będzie warto wykazać się inicjatywą i może zorganizować imprezę w domu. Spotkaj się ze znajomymi, z którymi nie miałaś od dłuższego czasu kontaktu. Wybierasz się w najbliższym czasie za granicę? Twój wyjazd może należeć do szczególnie udanych, gdzie możesz poznać fascynujące osoby i przeżyć niezapomniane chwile. Idealna okazja zaplanowania sobie urlopu jeśli nie masz żadnych planów.

Sen, w którym wskazujesz drogę turyście także może być pozytywnym znakiem. Wkrótce ktoś może przyjść do Ciebie po pomoc, którą tylko Ty będziesz w stanie najlepiej udzielić. Może to być pomoc finansowa, emocjonalna lub fizyczna. Sama perspektywa, że jesteś w stanie odmienić czyjeś życie na lepsze przyniesie mnóstwo pozytywnej energii. Warto ją wykorzystać do działania, bo teraz los w szczególności może być po Twojej stronie.

Jeśli ktoś wskazywał Ci drogę we śnie, to wkrótce Twoje problemy mogą się rozwiązać.