Sen o przeprosinach to ostrzeżenie przed rozpoczynaniem nowych przedsięwzięć, co do których nie jesteś przekonany. Jeśli śni Ci się, że kogoś przepraszasz to zachowaj ostrożność jeśli chodzi o deklaracje, co do których nie masz pewności. Sen, w którym jesteś przepraszany ostrzega, że możesz zbyt pochopnie szacować przyszłe sukcesy. Twoje projekty mogą okazać trudniejsze to zrealizowania niż Ci się wydaje.

Przepraszanie w pracy wbrew pozorom może być oznaką, że wkrótce otrzymasz awans lub podwyżkę. Jeśli tak, to dlaczego widzisz taki sen? Powodem może być brak pewności w siebie i w swoje możliwości. Być może nie czujesz się, że zasługujesz na uznanie ze strony kierownictwa, dlatego nawet nie bierzesz tego pod uwagę. Pamiętaj, że brak wiary we własne osiągnięcia mogą naprawdę zaszkodzić w rozwoju swojej kariery zawodowej. Spróbuj popracować nad aspektem swojej osobowości.

Jak interpretować sny?

Interpretacja snu zależy od szczegółów:

  • Kto kogo przepraszał?
  • Jeśli to Ty przepraszałeś to kim była osoba, którą przepraszałeś? Była to osoba Ci bliska? Może była to Twoja dziewczyna? Może był to Twój chłopak? Rodzic? Twoje dziecko?
  • I również na odwrót – jeśli to Ciebie ktoś przepraszał, kim on był dla Ciebie?
  • Za co były te przeprosiny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu