Obłęd we śnie jest synonimem szaleństwa, utraty kontroli nad własnymi zmysłami.

Symbolika obłędu w snach – interpretacja

Obłęd we śnie może ukazywać się na różne sposoby – osoba śpiąca może nie mieć pojęcia gdzie się znajduje lub błąkać się w niespokojnym stanie, może też widzieć jakąś osobę bliską utraty zmysłów. Przejawy obłędu pojawiające się we snach ukazują zazwyczaj niespokojny stan ducha osoby śniącej. Może być przejawem przeżywanego na co Dzień stresu lub niepowodzeń, które doprowadzają do złych myśli i nastrojów. Obłęd śni się zazwyczaj osobom, które przeżywszy złe doświadczenie czują, że tracą kontrolę nad swoim dotychczasowym życiem.

Śniący się Obłęd lub jego przejawy ukazujące się we śnie na różne sposoby mogą też być początkiem jakiejś choroby, takie sny pojawiają się zazwyczaj wraz z wysoką gorączką lub złym samopoczuciem fizycznym.

O czym jeszcze może świadczyć motyw obłędu w Twoim marzeniu sennym?

Wiele osób rozmyśla nad tym co będzie się działo za kilkanaście, kilkadziesiąt lat. Szczególnie zdarza się to osobom, które są samotne.. Obawiają się tego, że będą w stanie, w którym nie będą mogli panować nad swoim ciałem, a co gorsze, że może się stać tak, że stracą również kontrolę nad swoim umysłem. Te przemyślenia oczywiście są zasadne.. Nikt nie chciałby np. zapomnieć członków swojej rodziny. Nikt nie chce obudzić się pewnego dnia i nie wiedzieć kim jest osoba siedząca przy łóżku.. W takich sytuacjach jednak zaleca się zajęcie tym co dzieje się teraz.. Korzystaj z tego co jest teraz. Nie masz dużego wpływu na to co będzie za X lat. Ważne jest to jak zachowujesz się teraz, co robisz ze swoim życie w tym momencie.

W dobie internetu wiele osób czyta różne wątki, a z uwagi na dość obszerne listy objawów, przypisują sobie różne choroby. Pierwsza wskazówka jest taka: nie wierz w to co ludzie wypisują w internecie. Często są to artykuły, które ktoś pisze tylko i wyłącznie w celach zarobkowych, nie ma tam nawet ziarna prawdy.