Pływać w jeziorze we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że pływasz w jeziorze, to dzięki Twojej wrodzonej ostrożności i intuicji, Uda Ci się uniknąć problemów finansowych.

Jeśli osoba nie jest osobą z ciałem wodnym, to musi być osobą z ciałem wodnym, osobą z ciałem wodnym i osobą z ciałem sumienia. Jednak to stwierdzenie jest prawdziwe tylko wtedy, gdy woda w stawie była czysta i ciepła. W innych sytuacjach sny takie zapowiadają kłopoty, w których śpiący „się pogrąży”. Że śniący powiedzieli ci na pewno, co śnisz o pływaniu w jeziorze, zapamiętaj jak najwięcej szczegółów, widzianych we śnie. A oto, co śni się kobietom w ciąży pływającym w czystym jeziorze, według wschodniego snu: twoje dziecko, dorastając, zachwyci cię wybitnymi zdolnościami i talentami.

Bad są oferowane praktycznie wszystkie interpretacje snów, interpretując, co śni o pływaniu w jeziorze pełnym błota. Pływanie w błotnistym i brudnym zbiorniku wodnym jest oznaką kłopotów. Na przykład, sen przepowiada chronicznego pecha temu, kto pływając w błotnistym stawie, połknął błotnistą wodę. Śniło ci się, że widziałeś, jak w brudnym jeziorze utonął twój przyjaciel? Jeśli widziałeś we śnie, że Twój przyjaciel utonął w błotnistym jeziorze, nie wahaj się zobaczyć tego w prawdziwym życiu.

Osobno należy rozważyć historię ciał wody słonej i słodkiej. Śniło Ci się, że przypadkowo wypiłeś wodę, czując, że jest ona bardzo słona? Ten sen przepowiada smutek i łzy, smuci śniącego Białego Maga. Jeśli jednak widzisz we śnie, że pływasz w jeziorze ze źródlaną wodą. Pyszną i chłodną – to takie wątki należy uznać za zwiastuny radości i dobrego nastroju.

Zajrzyjmy do książki snów Wieszcza i poznajmy jego opinię na temat tego, co powinno się śnić o „zabawie nad jeziorem”. Dziewczynka ze snu musiała samotnie pływać w jeziorze, którego woda miała straszny wygląd? Wizja ta oznacza zbliżającą się „godzinę rozliczenia” za burzliwą i nie do końca przyzwoitą przeszłość.