Pić esencję we śnie znaczenie | Sennik Online

Esencja we śnie to wspaniały symbol dla osób w związkach. Jeśli śniło Ci się, że pijesz esencję to spodziewaj się, że Wenus zadba o pomyślność w Twoim związku! W swoim partnerze dostrzeżesz Kochanka / kochankę i za razem przyjaciela.

Pyszna, aromatyczna, orzeźwiająca esencja to napój dla smakoszy i nie tylko. Każdy może poznać ten smak. Wiele osób ma przyjemność by tego spróować w swoim życiu. Biały, zielony, czerwony, czarny to tylko niektóre odmiany esencji. Z jaśminem, z jagodami, z kawałkami owoców, mate, z bergamotą, kolekcją ziół. A każda odmiana ma swoich koneserów. Koneserzy tak bardzo, że czasem piją to nie tylko w prawdziwym życiu, ale i w snach! Co to znaczy pić esencję we śnie, pytasz?

Filiżanka gorącej zielonej esencji – to sen obiecujący zdrowie i dobre samopoczucie na następny miesiąc. Picie esencji z bergamotą – przyjemna zabawa w miłym towarzystwie, gorzki napój – towarzystwo spowoduje lekkie uczucie niechęci, przewiduje senny Miller.

Śniło ci się, że pijesz białą esencję siedząc przy stoliku u przyjaciela? Sennik online interpretuje ten sen jako wcielenie bezinteresownej przyjaźni. Bez wątpienia masz wielkie szczęście, że masz przyjaciół.

Śniło Ci się, że pijesz esencję dumając o szczęściu? Czeka na Ciebie romantyczna randka z ukochaną osobą. Niektóre senniki również zapowiadają, że taki sen może oznaczać problemy przy realizacji swoich planów. Może się okazać, że nie wszystko po prostu pójdzie po Twojej myśli . Nie martw się zbytnio, cele zostaną osiągnięte, ale poprzez pokonanie kilku drobnych przeszkód.

Śniłeś o piciu esencji w laboratoryjnym środowisku? W zespole bez wątpienia zaplanowane jest przetasowanie. Pospiesz się i udowodnij swoim przełożonym, że masz szansę na awans.

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku.