Gdy we śnie pojawiają się Perfumy czeka nas przychylność ludzka. Perfumy są pewnego rodzaju wyróżnieniem, oznaką dobrobytu, dbania o siebie. Sen o perfumach oznacza też wspaniałomyślność i doskonałe relacje z otoczeniem.

Używać perfum / pachnieć perfumami – znaczenie snu

– jeśli śni ci się, że pięknie pachniesz perfumami to znaczy, że będziesz korzystać z wielkiej przychylności ludzi w twoim otoczeniu. Perfumy śnią sie charyzmatycznym osobom będącym w centrum zainteresowania, które przyciągają innych są oczekiwane na przyjęciach i cieszą się ogromną popularnością.

Wąchać perfumy w marzeniach sennych

– jeśli śni ci się, że wąchasz perfumy to być może czeka cię zawód miłosny albo rozczarowanie ze strony bliskich ci ludzi. Czasem bywa, że ktoś nie dotrzyma słowa, zapomina o naszych imieninach bądź innych świętach, zostajemy sami w domu bez bliskiej osoby w chwilach, gdy inni są razem (Boże Narodzenie, Wielkanoc). Jeśli ktoś bliski cie zawiódł zastanów się, czy nie wynika to z twoich zbyt dużych oczekiwań co do ludzi. Być może skupiasz całą swoją uwagę na sobie zniechęcając przez to ludzi, którzy kiedyś byli ci bliscy. W chwili wielkich zawodów należy trochę przystopować ze swoim życiem pełnym gonitwy i hałasu.

Jeśli w swoim śnie natrafiasz wyłącznie na zapachy, które dla Ciebie są nieprzyjemne, może być to znak, że ktoś Cię znienawidzi. Zacznie się to od banalnej niechęci i przerodzi się w żywą nienawiść. Wszystko będzie zależeć od tego, jak bardzo jesteś zdegustowany perfumami.

Wybierać perfumy w sklepie wg sennika

Jeśli widzisz jak we śnie testujesz zapachy na ramieniu lub odzieży, oznacza to, że niedługo będziesz w stanie rozwiązać problem.

Niekiedy zakup pachnidła w drogim sklepie odzwierciedla pragnienia życia w luksusie i bogactwie. Jednak takie ambicje nie zawsze są dobre dla naszego zdrowia. Droga ta może doprowadzić do zguby, rozpaczy i rozczarowania.

Śniło Ci się, że przypadkiem wylałeś flakonik perfum, wybierając je w sklepie? Istnieje możliwość, że utracisz swoją pozycję społeczną bądź zawodową.