Sen o papierosach bądź paleniu papierosów do domena osób, które pragną oderwać się od swoich problemów lub chciałaby by coś zmienić w życiu. Częto “zasłona dymna” , która towarzyszy paleniu papierosów we śnie to symbol bariery, którą śniący chciałby sie odgrodzić od teraźniejszości. Sen o papierosach zapowiada zmiany a czasem nawet rewolucje w życiu śniącego! Często zdarza się, że osoby, które snią o paleniu papierosów od dawna noszą się z zamiarem życiowej metamorfozy.

Samo palenie papierosów jest bardzo złym nawykiem. Niestety mimo to, że nawet na samym opakowaniu jest informacja o tym, że palenie zabija, wiele osób każdego dnia sięga po papieros. W przypadku gdy osoba, która nie pali papierów śni o tym, że je popala. O tym, że próbuje to rzucić, ale niestety nie daje sobie z tym rady, może być to nawiązanie do tego w jakiej jest relacji. Mowa tu rzecz jasna o negatywnej relacji. Relacji, która osobę śniącą wyniszcza. Często właśnie takie są związki, śniącym może być kobieta, która doświadcza przemocy w związku. W rzeczywistości często niestety zdarza się tak, że kobiety nie potrafią zakończyć takiej relacji. Obawiają się reakcji partnera, mają nadzieję, że on się zmieni, bo “przeprasza”. Niestety bardzo rzadko ten koszmar się kończy dobrze dla kobiety, zazwyczaj taki problem się tylko pogłębia.

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować sny o podobnej tematyce, tj. Niebezpieczeństwo, śmierć oraz Umieranie