Według sennika online Narkoman we śnie zapowiada rozczarowanie i cierpienie, które możesz przynieść swojej rodzinie. Jeśli śniło Ci się, że jesteś narkomanem to być może postąpisz w sposób, który zwiedzie zaufanie najbliższych. Może się to wiązać z oszustwem, kłamstwem lub zdradą wynikająca z Twoich słabości. Czyny, których się dopuścisz będą niestety nieodwracalne i wyrządzone krzywdy zapamiętane.

Bycie narkomanem we śnie i inne znaczenia symbolu

Zostając narkomanem we śnie lub dowiadując się, że ktoś bliski mężowi lub synowi ma takie problemy – ostrzeżenie dla śpiącego. Może nadchodzić okres porażki w pracy, stagnacja w projektach. Teraz jest czas, aby być bardziej ostrożnym. Konieczne jest unikanie konfliktów, szczególnie z tymi, którzy są w stanie poważnie zaszkodzić.

Zobaczyć uzależnionego od narkotyków we śnie – sen przepowiada przyszłe nieprzyjemne zmiany w życiu. Dlatego musimy nastawić się na to w taki sposób, aby odpowiednio oprzeć się im i znaleźć sposób na wyjście z tej sytuacji.

Dlaczego śnisz o byciu narkomanem? To może być sygnał, że śpiący jest zbytnio uzależniony od czyjejś opinii. Czy śniło Ci się znalezienie narkotyków? Wizja zapowiada oszustwo. Odmawianie narkotyków – zgodnie z sennikiem online, oznacza to podjęcie właściwej, zrównoważonej decyzji w jakiejś ważnej sytuacji.

Znaczenie snu o zażywaniu narkotyków

Widzieć siebie we śnie nadużywających substancji narkotykowych – jest to zapowiedź dla śpiącego o zbliżającym się niekorzystnym etapem w życiu. Twój rzeczywisty świat jest tak wygodny i komfortowy, że może zostać wkrótce zdradziecko zniszczony przez zdradę bliskiej Ci osoby. Interpretacja snów online ostrzega: bądź bardziej przyziemny w codziennym życiu oraz nie daj się ponieść fantazjom, ponieważ rozczarowanie może być katastrofalne.

Dlaczego śni się nam, że nasza ukochana druga połówka nadużywa narkotyków? Na arenie biznesowej mogą wystąpić przeszkody – pozornie udane projekty oraz plany mogą nas wkrótce zawieść. Jeszcze raz przemyśl w jaki sposób zamierzasz je wcielić w życie, bo być może nie zauważyłeś jeszcze niektórych, ale bardzo ważnych szczegółów. Poza sferą kariery zawodowej, może to oznaczać też zbliżający się konflikt z przyjaciółmi.