Majtki we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o majtkach to zwiastun lepszych za robków dla wszystkich, którzy mają kontakt z ludźmi w pracy. Dzięki łatwości we współpracy i pozytywnemu nastawieniu relacji z innymi będą sprzyjać rozwojowi i i sukcesom, za którymi będą podążać korzyści finansowe.

Kupowanie majtek we śnie nie jest najlepszym znakiem, tak przynajmniej donoszą senniki. Zastanawiając się, dlaczego śnisz o zakupie tak intymnego elementu garderoby, warto zapamiętać, komu dokładnie je kupiłeś. W jakim celu, a także jak wyglądały w twoim nocnym śnie.

Sennik online podaje negatywną interpretację snu śniącym tchórzom, uznając je za symbol występku i rozpusty. Na przykład, jeśli we śnie widzisz, jak kupujesz majtki, może to oznaczać utratę zasad moralnych. Czy miałeś sen, że kupiłaś majtki dla swojego męża? W rodzinie mogą wystąpić zaburzenia z powodu wzajemnej nieufności i zazdrości.

Wielka księga snów również negatywnie interpretuje zakup majtek we śnie. Wyjaśniając, że zakup bielizny we śnie może oznaczać problemy w związku. Sen o zakupie pięknych kobiecych majtek może być również symbolem tego, że osoba śniąca wkrótce zostanie bardzo zhańbiona.

Kolejnym negatywnym znakiem jest zakup męskich majtek, ale nie dla mężczyzny, tylko dla kobiety. Oznacza to, że twoje działania popchną twojego małżonka do myśli o zdradzie.

Jedną z niewielu pozytywnych interpretacji snów o majtkach jest następujące wyjaśnienie. Jeśli kupiłeś nowe, wysokiej jakości męskie bokserki lub „slipki”, oznacza to, że nie jesteś obojętny osobie, która Ci się przyśniła. Może w rzeczywistości nie do końca się dogadujecie, ale jednak każdy w głowie swoje myśli.

Jeśli we śnie zobaczyłeś, że kupujesz brudne lub podarte majtki, to według wielkiej księgi snów, jest to znak przyszłych problemów. Ty sam będziesz winowajcą. A jeśli śniło ci się, że właśnie zabrali ci bieliznę, a zrobili to niegrzecznie i boleśnie, oznacza to, że ktoś spróbuje albo zwalić na ciebie swoją pracę, albo zmienić obowiązki. Powinieneś uważać.