Macać we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że coś macasz to możesz odczuwać brak zaufania do otoczenia i mieć tendencję do tego, aby samemu wszystko sprawdzić.

Sny, w których coś macamy lub dotykamy, można interpretować na wiele różnych sposobów. Wróżby te mogą mieć zarówno pozytywne, jak i negatywne znaczenie.

Gdy śnisz o tym, że macasz kogoś innego, świadczy o tym, że pragniesz nawiązać znajomość z osobą, która nie zwraca na Ciebie większej uwagi. Zastanów się, czy warto tracić na to swój czas. Jeżeli we śnie dotknąłeś kogoś zupełnie przez przypadek, wróży Ci to szansę na nową miłość.

Nie zmarnuj jej! Z kolei sen, w którym macasz siebie, wskazuje na poczucie baku pewności siebie, samotności i bezradności. W pozytywnym kontekście może oznaczać, podjęcie próby samodzielnego uporania się z własnymi problemami – bez pomocy osób trzecich. Gdy we śnie jesteś macany przez kogoś innego, mówi o tym, że w Twoim otoczeniu znajduje się szczera i życzliwa osoba, która chce Ci pomóc.

Jeżeli śnisz o tym, że próbujesz coś bez skutecznie pomacać/dotknąć, oznacza to, usilnie poszukujesz swojego szczęścia w miejscu, w którym go nie ma. Rozejrzyj się dobrze, bo jest ono na wyciągnięcie Twojej ręki. Gdy w swoim marzeniu sennym czujesz dotyk, wskazuje to nadzieję na lepszą przyszłość. W końcu możesz odetchnąć, wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Przed Tobą czas radości i dobrej zabawy. Sen mówi także o tym, że ktoś z bliskich sprawi Ci wielką przyjemność, być może dostrzeżesz w nim coś, czego wcześniej nie udało Ci się zobaczyć. Kiedy we śnie, ktoś obmacuje Cię wbrew Twojej woli, wskazuje to na pojawienie się w otoczeniu osoby, która będzie miała niecne zamiary wobec siebie. Zachowaj czujność i strzeż się przed pozorantami.

Marzenie senne, w którym dotykasz zwierząt, to zły znak. Wróżba mówi o tym, że w najbliższym czasie będziesz musiał zmagać się z wieloma trudnościami i przeciwnościami losu. Zbliżają się dni pełne smutku, wątpliwości i zaniepokojenia.